نمایش 1 - 10 از 88
یادداشت/عباس خزلی
آقایان نماینده! لطفا گزارش عملکرد نه مصوبه و درخواست و پیشنهاد بلکه امور انجام گرفته واقعی را به اطلاع حوزه انتخابیه ‌برسانید.
یادداشت/صادق مرادی
آنهایی که امام جمعه ایلام را مردمی نمی دانند بهتر است آماری از آموزش و پرورش استان بگیرند و بپرسند که ایشان در طول سال برای اقامه نماز جماعت در بین دانش آموزان به چندین مدرسه می روند؟ آیا هر عالمی در جشن تکلیف دختران کوچک دانش آموز حاضر می شود؟
یادداشت/حیدر محقق
به راستی فرماندار نظام اسلامی نباید التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد؟ این کدام التزام است که شما باپرچم دشمن شماره یک ملت بزرگ ایران با محبت و مهربانی رفتار کنید.
قدی بر انتخاب گزینشی رسانه ها در جلسات استانداری؛
اگر چه ممکن است برخی انتصاب ها در ماه پاییز صورت گرفته باشد اما دلیلی بر آن نیست تا پاییز آینده، کسی جوجه ها را شمارش نکند؛ چه بسا مشکلات گذشته که هیچ، بدتر از آن نیز به وجود آید.
یادداشت؛ خطاب به مسولان ارشد وفرمانداران ایلامی
این روز ها می بینیم که بصیرت برخی مسولان از مردم عادی کمتر است و پس از گذشت چند سال از جریان فتنه هنوز از سران فتنه حمایت می کنند و به نوعی ادامه دهنده استراتژی دشمن هستند.
یادداشت
به اذعان دکتر سلام امینی نماینده مردم ایلام؛ بیکاری جوانان و دانش آموختگان ایلامی فراتر از آمارهای ارائه شده ست.
یادداشت/ یوسف امیدی
شوراي نگهبان از مهمترين نهادهاي فراقوه‌اي و حاكميتي نظام جمهوري اسلامي است كه جايگاهي بس رفيع و وظايفي بس خطير براي آن در نظر گرفته شده . حدود 20 اصل از اصول مهم قانون اساسي به شوراي نگهبان اختصاص يافته و آن را نهادي منحصر بفرد و ويژه ساخته است .
یادداشت؛ محمد سابوته
این انتخابات، مهمترین انتخابات تاریخ انقلاب است؛ جنگی تمام عیار، جنگی نفر به نفر، نفس به نفس، جیمل به جیمل، واتساپ به واتساپ و...است؛ باید که در این روزها نخفت که خفتن ما یعنی خانه نشینی علی.
آقای روحانی! راستی خود شما چقدر با برجامی که مکرر از آن دفاع می کنید آشنایی دارید؟ چند مرتبه آن را مطالعه کرده اید؟
یادداشت/ هدی علی نژاد
انتظار می رفت که صدا و سیمای ایلام با پخش خطبه های ائمه جمعه استان که به حق بار دیگر با شجاعت و قاطعانه با این موضوع برخورد کردند؛ قلب امام زمان را التیام می دادند و نه اینکه محافظه کاری را در پیش بگیرند چراکه به گفته مقام معظم رهبری "محافظه کاری قتلگاه انقلاب است".

صفحه‌ها