نمایش 1 - 10 از 509
یادداشت/محمدکاظم انبارلویی
آمریکایی ‌ها باید بدانند با بازیافت زباله ‌های فراری ضد انقلاب که اکنون دوران پیری، فرتوتی و پوسیدگی را می گذرانند، نمی توانند دنبال معرکه‌گیری نرم باشند. آمریکایی ‌ها خوب می دانند این رجزخوانی نیست و به زودی این پاسخ را دریافت خواهند کرد!
یادداشت سردبیر؛
روحانی امروز با حضور در وزارت اقتصاد همانند گذشته با به جای پاسخگویی به مشکلات و عذرخواهی از ملت به فرافکنی پرداخت. وی به خبرهای اخیرش مانند اعلام خبر بنزین با نرخ ۱۵۰۰ تومان و خبر قطع یارانه ۳۷ میلیون نفر، که روان جامعه را به هم ریخت اشاره ای نکرد.
فقر و بیکاری نمی تواند باعث جدایی مردم از رهبری و نظام شود .
یادداشت سردبیر؛
روز ۹ دی یکی از ایام الله است، روزی که سرنوشت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ادامه انقلاب با عنایت الهی و الطاف خاص حضرتش رقم زده شد و روزی که خیر کثیر به نظام مقدس اسلامی اعطا شد.
یدالله جوانی/
در 38 سال گذشته، انقلاب و نظام اسلامی با خطرات، فتنه ها و توطئه های بزرگی از سوی جبهه استکبار مواجه شد؛ و در نهایت ملت ایران با مدیریت حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری موفق به عبور از این خطرات و فتنه های شکننده شد و فتنه 88 یکی از بزرگترین این فتنه ها و توطئه ها بوده است.
دکتر علیرضا شیروی؛
یادمان نرود که اقتدار و نفوذ بی نظیر امروز ایران اسلامی در تعیین معادلات منطقه ای و جهانی ثمره رهبری فرزانه، مجاهدت و مقاومت ملت بصیر است و تا این اقتدار و نفوذ هست توطئه و تهدید هم هست.
یادداشت/حمید حیدرپناه
اربعین حسینی(ع) فرصتی طلایی برای دیپلماسی عمومی است، به شرطی که هدفمند و با برنامه ریزی اصولی آن را هدایت کنیم و در این حوزه گام‌های اساسی‌تری برداریم.
یادداشت/رضا مشتاقی
نامه‌ای در فضای مجازی منتشر می‌شود: «احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به درخواست خانم ..... با کد ملی..... مستاجر بوده امکان تحویل کانکس طبق ضوابط امکانپذیر نمی‌باشد.»
یادداشت؛ خطاب به مسولان ارشد وفرمانداران ایلامی
این روز ها می بینیم که بصیرت برخی مسولان از مردم عادی کمتر است و پس از گذشت چند سال از جریان فتنه هنوز از سران فتنه حمایت می کنند و به نوعی ادامه دهنده استراتژی دشمن هستند.
یادداشت؛
حفظ این واجب الهی اطاعت از اوست و اطاعت از او حقی است که بر بندگان نهاده است و هر انسان باورمندی باید تعبدا و نه فقط به خاطر مصالح عمومی و... این حق و حد الهی را ادا کند.

صفحه‌ها