نمایش 1 - 10 از 518
یادداشت؛
حک شدن نام شهدا بر معابر، خیابانها، اماکن همانند دوخط اول انشای بچه های دهه شصت به این مناطق معنا می بخشید و همانند مدالی درخشان بر سینه دیوارهای شهر می درخشید
یادداشت/عباس خزلی
آقایان نماینده! لطفا گزارش عملکرد نه مصوبه و درخواست و پیشنهاد بلکه امور انجام گرفته واقعی را به اطلاع حوزه انتخابیه ‌برسانید.
یادداشت/ غلامرضا انبارلویی
چه کسی منابع شرکت‌های تعاونی سهام عدالت و 30 شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را قطع کرده و این شرکت‌ها را برای تامین اعتبار هزینه برگزاری یک مجمع محتاج منابع مالی فرمانداری‌ها و سازمان‌ها و ادارات کل سه دستگاه اجرایی و سه وزارتخانه کرده است؟
یادداشت/صادق مرادی
آنهایی که امام جمعه ایلام را مردمی نمی دانند بهتر است آماری از آموزش و پرورش استان بگیرند و بپرسند که ایشان در طول سال برای اقامه نماز جماعت در بین دانش آموزان به چندین مدرسه می روند؟ آیا هر عالمی در جشن تکلیف دختران کوچک دانش آموز حاضر می شود؟
یادداشت/مهدی محمدی
دشمن بستری از نارضایتی را در داخل آماده می‌بیند، یک شبکه همکار پای کار هم دارد که بدون هزینه در حال ترویج خشونت و سوق دادن اعتراض به سمت براندازی است.
یادداشت/ غلامرضا خواجه‌سروی
مردم ایران همچنان استکبارستیز و براین باور هستند که باید با قدرت‌های زورگوی جهان مبارزه کرد و اجازه نداد که پای آنها به کشور باز شود.
یادداشت/حیدر محقق
به راستی فرماندار نظام اسلامی نباید التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد؟ این کدام التزام است که شما باپرچم دشمن شماره یک ملت بزرگ ایران با محبت و مهربانی رفتار کنید.
یادداشت/علی اکبر آقایی
جناب اقای زیبا کلام! با اعلام شماره حساب شخصی و ایجاد جو بی اعتمادی بین مردم و نهادهای خدمتگزار پول هنگفتی به حساب شما واریز شد و در این فصل سرد زمستان که باعث رواج بیماری سخت سرماخوردگی در بین زلزله زدگان شده است هیچ خدمتی از شما دیده نشده است.
قدی بر انتخاب گزینشی رسانه ها در جلسات استانداری؛
اگر چه ممکن است برخی انتصاب ها در ماه پاییز صورت گرفته باشد اما دلیلی بر آن نیست تا پاییز آینده، کسی جوجه ها را شمارش نکند؛ چه بسا مشکلات گذشته که هیچ، بدتر از آن نیز به وجود آید.
یادداشت/محمدکاظم انبارلویی
آمریکایی ‌ها باید بدانند با بازیافت زباله ‌های فراری ضد انقلاب که اکنون دوران پیری، فرتوتی و پوسیدگی را می گذرانند، نمی توانند دنبال معرکه‌گیری نرم باشند. آمریکایی ‌ها خوب می دانند این رجزخوانی نیست و به زودی این پاسخ را دریافت خواهند کرد!

صفحه‌ها