دفتر مقام معظم رهبری
حرف تو
titreno.ir

آخرین اخبار

رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش:
رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند:بیان این موضوع اقتصادی در این محیط نظامی، برای نشان دادن اهمیت امنیت در همه بخش ها است.

اخبار بخش سیاسی

سرلشکر جعفری درجمع خبرنگاران:
فرمانده کل سپاه گفت: استعفای سعد حریری از نخست وزیری لبنان به سفارش صهیونیست‌ها و سعودی‌هاست تا لبنان را بهم بریزد.
بامعرفی جانشین خود؛
رئیس اقلیم کردستان عراق امروز از سمتش کناره‌گیری و برادرزاده‌اش را به عنوان جانشین خود معرفی کرد.
رئیس فدراسیون ملی گوشت فرانسه، از نجات دامپروران فرانسوی توسط ایران و چین خبر داد.
دستاورد دیگری از برجام؛
فرانسه را باید برنده بزرگ اجرای برجام در دو سال اخیر دانست چرا که توانسته صادرات کالاهای خود به ایران را ۴ برابر افزایش دهد؛ آن هم انواع و اقسام کالاهای مصرفی غیرضروری.
روحانی در دیدار نخست وزیر عراق:
رییس جمهور گفت: ایران در مسیر مبارزه با تروریسم و حفظ تمامیت ارضی عراق، در کنار دولت و ملت این کشور بوده و خواهد بود.
حزب دموکراتیک کردستان عراق اعلام کرد که دوره ریاست «مسعود بارزانی» در اول نوامبر آینده پایان خواهد یافت و پارلمان اقلیم جانشین وی را انتخاب خواهد کرد.
رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش:
رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند:بیان این موضوع اقتصادی در این محیط نظامی، برای نشان دادن اهمیت امنیت در همه بخش ها است.
گزارشی از 2 دستاورد جدید دفاعی/
هویزه، به عنوان تفنگی تک تیرانداز ضد مواد یا آنتی متریال شناخته می شود که هدف اصلی آن، نفوذ به سنگرهای تقویت شده یا بدنه زره پوش هاست اما دقت نمونه ایرانی از خانواده ام 82 آمریکایی نیز بیشتر است.
یادداشت/ وطن امروز
طنز تلخی در ادبیات عامیانه مردم در اعتراض به مساله تورم وجود دارد که از کسی می‌پرسند قیمت فلان جنس چقدر است و جواب می‌شنود «الان یا الان؟» گویا حکایت تلخی این طنز بخشی از واقعیت واکنش‌های امروزی دولتمردان به مساله نقض برجام است.
اگر ترامپ واقعا بر انجام این اصلاحات مصر باشد و کنگره نیز در مصوبات روزهای آینده خود بر این موضوع صحه بگذارد، آن وقت می‌توان گفت او عملا برجام را پاره کرده و این توافق تمام شده است.
کاخ سفید در بیانیه رسمی خود، اشتباه رئیس جمهور آمریکا را "رفو" کرد.
واکنش‌های بین‌المللی به راهبرد جدید آمریکا علیه ایران
مقامات سیاسی مختلف جهان، به راهبرد جدید امریکا علیه ایران واکنش نشان دادند.
با صدور بیانیه‌ای اعلام شد
ایران در پاسخ به سخنان ترامپ در بیانیه‌ای با بیان اینکه برجام نه قابل مذاکره مجدد است و نه قابل تغییر، اعلام کرد:اکنون آمریکا در صحنه بین‌المللی منزوی‌تر از هر زمان است و حقانیت سیاست‌های ایران بر کل دنیا آشکار شده است.
دوست داران نظام و انقلاب باید حمایت خود را از مواضع انقلابی آیت الله آملی لاریجانی و قوه قضائیه بر مبارزه قاطعانه با فتنه گران، رانت خواران و مفسدین ریز و درشت اقتصادی و دو تابعیت هایی که قصد جاسوسی از نظام را دارند، اعلام نمایند.
ایلام پویا گزارش می دهد؛
ایران فراتر از تعهدات خود در برجام عمل کرده و چندین بار آژانس بین المللی اتمی بر این موضوع تاکید کرد؛ ولی دولتمردان هنوز به برجام چشم امید دارند و حتی در ایام تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کردند که برجام سایه جنگ و تهدید را از روی سر نظام دور کرده است.

صفحه‌ها