دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
سایت خبری تابناک ایلام
حرف تو

آخرین اخبار

بیان مسائلی از جمله تقلب و دخالت در انتخابات بدون هیچ پشتوانه و اسناد معتبر نه تنها اعتماد مردم نسبت به نظام و عوامل برگزار کننده انتخابات را از بین می برد بلکه بازی کردن در زمین دشمن بوده و شرایط را برای ایجاد اغتشاش و آشوب بعد از انتخابات فراهم می کند.

اخبار بخش سیاسی

گزیده‌اقتصادی روزنامه‌ها
عملکرد مالی نامناسب دولت یازدهم مورد انتقاد روزنامه‌های مختلف قرار گرفته است.
یادداشت/طالب قلیچی
آیا مطرح کردن طرح سهام عدالت در ماه های نزدیک به انتخابات یک ابزار تبلیغاتی برای جمع آوری رای نیست؟ آیا جناح های سیاسی که در دولت قبل واکنش ها و انتقاد های را بر این موضع داشتند و آن را حقه انتخاباتی و وسیله ای برا جمع کردن رای میدانستند قصد شکستن روزه سکوت خود را ندارند و مواضع خود را بصورت شفاف مطرح نمیکنند؟
بیان مسائلی از جمله تقلب و دخالت در انتخابات بدون هیچ پشتوانه و اسناد معتبر نه تنها اعتماد مردم نسبت به نظام و عوامل برگزار کننده انتخابات را از بین می برد بلکه بازی کردن در زمین دشمن بوده و شرایط را برای ایجاد اغتشاش و آشوب بعد از انتخابات فراهم می کند.
پرویز امینی
احمدی‌نژاد یک شخصیت پرتحرک به لحاظ اجتماعی و سیاسی است و اساسا با انفعال و انزوا و سکوت میانه‌ای ندارد و تحمل و تداوم شرایط پیشین او را کلافه می‌کند.
«دورانی که زن فقط آشپزی و بچه‌داری می‌کرد، سپری شده است»‌؛‌ این بخشی از سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان در مراسم تجلیل از قهرمانان بازی‌های المپیک و پارالمپیک بود که با واکنش هایی همراه بود.
«از شایعه تا واقعیت»
پس از گذشت بیش از 3 دهه از پیروزی انقلاب برخی هنوز اصرار دارند به افکار عمومی بقبولانند که امام خمینی(ره) اولین شخصی بودند که وعده «آب و برق مجانی» را مطرح کردند؛ اما به راستی چه کسی اولین بار از رایگان کردن آب و برق سخن به میان آورد؟
دفاع ناشیانه روزنامه‌ اصلاح‌طلب از دولت
دفاع همیشه از اقدامات انجام شده نیست؛ گاهی اوقات برخی رسانه‌ها ناچار از «اظهارنظرها»و «نقل قول‌ها» گزارش مصور و آماری تولید می‌کنند!
یادداشت کیهان/
آیا سران فتنه حاضرند مثل حربن ریاحی گذشته سیاه خود را با دفاع از حریم و حرم ولایت پاک کنند؟ کار به عمل برآید نه به ادعا! اگر صادقند بسم الله!.
متن کامل گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برجام
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش خود اعلام کرده میزان ذخائر اورانیوم دارای غنای کم ایران کمتر از سقف تعیین شده در برجام است.
محسن رضایی در یادواره شهید محلاتی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهید آیت الله فضل الله محلاتی و 330شهید شهرستان محلات گفت: ملت ما به انقلاب امیدوار است و از آن انتظار دارد. بنابراین دولت، مجلس ، قوه قضاییه و همه ارکان کشور باید انقلابی باشند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مذاکره درخصوص برنامه موشکی به معنی محدود کردن کشور در دفاع است و محدود کردن کشور در دفاع، چراغ سبز به دشمنان برای حمله است.
صندوق‌های ذخیره بازنشستگی در سال‌های اخیر به حیاط خلوت دولت‌ها تبدیل شده و در عمل شاهد سواستفاده‌های فراوانی از این صندوق‌ها هستیم به نحوی که اخبار ناگواری از اختلاس، رانت‌خواری و ویژه خواری در این خصوص منتشر شد.
چرا آمریکا گزینه‌ی اقتصادی را رها نمی‌کند؟
با شروع ریاست دونالد ترامپ بر کاخ سفید، بسیاری از کسانی که از معادلات قدرت در آمریکا شناخت کافی نداشتند، این‌گونه تحلیل می‌کردند که وی به رویارویی نظامی علیه ایران خواهد گروید. اما بعد از چند هفته از قرار گرفتن او بر اریکه‌ی قدرت، این تحلیل‌ها و ذهنیت‌ها رو به سردی روانه شد.
خبرگزاری رویترز موضع‌گیری مشترک عربستان و اسرائیل علیه ایران را یک «جبهه متحد» بالقوه نامید که با حمایت ترکیه توأم بوده است.
امام جمعه ایوان در واکنش به حضور زیبا کلام در دانشگاه ایلام:
امام جمعه ایوان تاكيد كرد: مسئولین استان های دیگر به دنبال شغل برای مردم هستند اما در استان ایلام مسئولين به دنبال سیاسی کاری اند! این یک نقص اساسی است، ما کسی را نداریم که در سطح استان به این چنین اعمالی تذکر دهد و چون کسی نیست، این افراد جاده را برای اعمال سیاسی خود صاف می بینند و پیش می روند.

صفحه‌ها