دفتر مقام معظم رهبری
حرف تو
titreno.ir
سایت خبری تابناک ایلام

آخرین اخبار

بیت المالی که بیت الحلال دولت است/
نماینده ملت که اکنون مرد دولت است از هیچ کمکی برای پیروزی روحانی دریغ نمیکند و برای چندمین بار از اموال دولتی برای امور انتخاباتی ستادش استفاده می کند.

اخبار بخش سیاسی

رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت و عدالت معتقد است که امروز اولین قدم در عبور از روحانی برداشته خواهد شد.
بیت المالی که بیت الحلال دولت است/
نماینده ملت که اکنون مرد دولت است از هیچ کمکی برای پیروزی روحانی دریغ نمیکند و برای چندمین بار از اموال دولتی برای امور انتخاباتی ستادش استفاده می کند.
حجت‌الاسلام رئیسی در جمع مردم یزد:
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فقر، بیکاری، بی‌شغلی، خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست و با عزمی راسخ و مدیریت انقلابی، می‌توان ساختارهای ایجاد کننده فساد را شناسایی و برخورد کرد.
محمدباقر قالیباف:
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین برنامه من ایجاد اشتغال است و همه برنامه ها و تلاش های «دولت مردم» به این امر معطوف خواهد بود.
/تکمیلی/
رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با آسوشیتدپرس با ادعای اینکه ایران روح برجام را نقض کرده گفت: ممکن است در توافق هسته‌ای پایبند نمانیم.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام، منطقه آزاد با موضوع <اگر من رئیس جمهور می شدم...> برگزار شد.
اطلاعیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب/
جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگهبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می‌داند.
یک ماه مانده به انتخابات، قطار افتتاح‌های نمایشی دولت به ایستگاه پردیس رسیده است تا طرح مسکن مهر که تاچندی پیش مزخرف نامیده می‌شد به اهرمی برای جلوگیری از یک دوره‌ای شدن رییس جمهور فعلی تبدیل شود.
محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،به ایلام سفر می کند.
از سوی معاون اشتغال وزیر کار مطرح شد
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار در آستانه انتخابات مدعی شد که این دولت در چهار سال گذشته سالانه ۷۰۰هزار شغل و در مجموع ۲.۸میلیون شغل ایجاد کرده است.
مرور ۴۳ ماه "کلید"ی
"بهبود معیشت مردم" به‌عنوان اولین دستور کاری فوری دولت یازدهم بعد از گذشت ۴ سال نه‌تنها محقق نشد بلکه روند افسارگسیخته‌ افزایش قیمت کالاهای اساسی و مصرفی به‌ویژه در نیمه دوم سال گذشته و سال جاری عرصه را بر مردم تنگ کرده است.
عضو فراکسیون امید گفت:
عضو فراکسیون امیدگفت: جهانگیری به عنوان گزینه پوششی روحانی و برای پاسخگویی به انتقادها علیه دولت در مناظره‌ها به صحنه آمد.
داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت که احتمال کناره‌گیری حسن روحانی و جهانگیری به نفع او وجود دارد.
زمزمه افزایش 600 تا 700 هزار تومانی حقوق معلمان از سال گذشته در محافل رسمی و غیررسمی مطرح شده است؛ افزایش حقوقی که بودجه سال 96 آموزش و پرورش، آن را تأیید نمی‌کند.
بر خلاف تکیه مقامات دولتی روی افزایش تسهیلات‌دهی سیستم بانکی، به نظر می رسد بخش قابل توجهی از این تسهیلات بجای تزریق واقعی به تولید صرف امهال بدهی‌ها و واردات شده است.

صفحه‌ها