دفتر مقام معظم رهبری
حرف تو
titreno.ir
سایت خبری تابناک ایلام

آخرین اخبار

پربیننده ترین مطالب

متن کامل گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برجام
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش خود اعلام کرده میزان ذخائر اورانیوم دارای غنای کم ایران کمتر از سقف تعیین شده در برجام است.

اخبار بخش سیاسی

«از شایعه تا واقعیت»
پس از گذشت بیش از 3 دهه از پیروزی انقلاب برخی هنوز اصرار دارند به افکار عمومی بقبولانند که امام خمینی(ره) اولین شخصی بودند که وعده «آب و برق مجانی» را مطرح کردند؛ اما به راستی چه کسی اولین بار از رایگان کردن آب و برق سخن به میان آورد؟
دفاع ناشیانه روزنامه‌ اصلاح‌طلب از دولت
دفاع همیشه از اقدامات انجام شده نیست؛ گاهی اوقات برخی رسانه‌ها ناچار از «اظهارنظرها»و «نقل قول‌ها» گزارش مصور و آماری تولید می‌کنند!
یادداشت کیهان/
آیا سران فتنه حاضرند مثل حربن ریاحی گذشته سیاه خود را با دفاع از حریم و حرم ولایت پاک کنند؟ کار به عمل برآید نه به ادعا! اگر صادقند بسم الله!.
متن کامل گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برجام
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش خود اعلام کرده میزان ذخائر اورانیوم دارای غنای کم ایران کمتر از سقف تعیین شده در برجام است.
محسن رضایی در یادواره شهید محلاتی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهید آیت الله فضل الله محلاتی و 330شهید شهرستان محلات گفت: ملت ما به انقلاب امیدوار است و از آن انتظار دارد. بنابراین دولت، مجلس ، قوه قضاییه و همه ارکان کشور باید انقلابی باشند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مذاکره درخصوص برنامه موشکی به معنی محدود کردن کشور در دفاع است و محدود کردن کشور در دفاع، چراغ سبز به دشمنان برای حمله است.
صندوق‌های ذخیره بازنشستگی در سال‌های اخیر به حیاط خلوت دولت‌ها تبدیل شده و در عمل شاهد سواستفاده‌های فراوانی از این صندوق‌ها هستیم به نحوی که اخبار ناگواری از اختلاس، رانت‌خواری و ویژه خواری در این خصوص منتشر شد.
چرا آمریکا گزینه‌ی اقتصادی را رها نمی‌کند؟
با شروع ریاست دونالد ترامپ بر کاخ سفید، بسیاری از کسانی که از معادلات قدرت در آمریکا شناخت کافی نداشتند، این‌گونه تحلیل می‌کردند که وی به رویارویی نظامی علیه ایران خواهد گروید. اما بعد از چند هفته از قرار گرفتن او بر اریکه‌ی قدرت، این تحلیل‌ها و ذهنیت‌ها رو به سردی روانه شد.
خبرگزاری رویترز موضع‌گیری مشترک عربستان و اسرائیل علیه ایران را یک «جبهه متحد» بالقوه نامید که با حمایت ترکیه توأم بوده است.
امام جمعه ایوان در واکنش به حضور زیبا کلام در دانشگاه ایلام:
امام جمعه ایوان تاكيد كرد: مسئولین استان های دیگر به دنبال شغل برای مردم هستند اما در استان ایلام مسئولين به دنبال سیاسی کاری اند! این یک نقص اساسی است، ما کسی را نداریم که در سطح استان به این چنین اعمالی تذکر دهد و چون کسی نیست، این افراد جاده را برای اعمال سیاسی خود صاف می بینند و پیش می روند.
در ابتدای جلسه خارج فقه مطرح شد؛
رهبرانقلاب، صبح امروز، بیانات مهمی درباره‌ی لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم جنوب کشور بیان کردند.
حاشیه های نشست زیبا کلام در دانشگاه ایلام
حواشی نشست آمریکا ستیزی و بحران هسته‌ای که به همت انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) با حضور "صادق زیباکلام" در دانشگاه ایلام برگزار شد در متن آمده است.
گزارش از روز استیضاح «وزیر راه» در مجلس
پس از گذشت بیش از 2 ماه از وقوع حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت‌خوان، امروز جلسه استیضاح آخوندی برگزار شد.
سناریو جدید ضدایرانی آمریکا؛
طی چندروز گذشته مقامات دولت آمریکا با سناریوسازی علیه شلیک آزمایشی یک فروند موشک توسط ایران سعی در ایجاد جو ضدایرانی برای به حاشیه بردن سیاست‌های نژادپرستانه خود داشتند.
الیاس نادران:
نماینده سابق مجلس گفت: گزارشی به دست ما رسیده است که دولت یکی از نهادها را اجبار کرده است که از صندوق بازنشستگی همان نهاد، مبلغی را که مدیر فاسد محکوم شده است را به حساب او واریز کند تا او هم آن مبلغ را به خزانه واریز کند که اگر این موضوع اثبات شود برای دولت فاجعه است.

صفحه‌ها