نمایش 1 - 5 از 5
عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور ایلام در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
محمد زاده گفت: خانواده ها نباید ازدواج فرزندان خود را به سبب تمامیت خواهی و کمال طلبی به تاخیر بیندازند، تاخیر در سن ازدواج مشکلاتی را برای جوانان جامعه به بار می آورد.
موسس پاتوق کتاب استان در گفتگو با ایلام پویا:
موسس پاتوق کتاب استان عنوان کرد: تفکر بسیجی در هر زمانی راهگشای مسائل به ظاهر حل نشدنی است و در کشور عزیزمان ایران با توجه به ارزش ها و هنجارها و فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی حاکم، این تفکر تاثیر و قدرت بیشتری پیدا می کند.
رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با ایلام پویا:
دکتر حق جو باتوجه به شرایط فرهنگی جامعه گفت: باعث تاسف است که مسئولان نتوانسته اند جوانان جامعه مان را بر سر سفره دقاع مقدس دعوت کنند ولی جبهه مخالف جوانان ما را با زرق و برق فریفته و این فاجعه از کم کاری ماست.
رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با ایلام پویا:
کسانی پیدا می شوند که برخی واقعیت ها را به راحتی نادیده می گیرند، اما شهدا افسانه نیستند؛ آنهایی که خودشان را وقف کردند نه بیت المال را وقف خودشان؛ و امروز نگاهشان شاهد و بینا بر عملکرد ماست.
گفتگوی ایلام پویا با حجت الاسلام اسماعیل آبادی به مناسب روز عرفه/
حجت الاسلام اسماعیل آبادی عنوان کرد: روز عرفه بهانه ای است برای دست پر برگشتن از جانب خدا به زندگی و در میان این دعا ها و اندوختن توشه خیر و ثواب باید غالب این دعا ها، دعا برای ظهور و فرج امام عصر(عج) باشد، چون ظهور امام زمان(عج)یعنی شروع تمامی نیکی ها و پایان تمام پلیدی ها و سیاهی ها، پس مبادا مسلمانی امامش را که تماما به فکر اوست، فراموش کند و بر غربت غریبترین امام دوران ها بیفزاید.