نمایش 1 - 10 از 13
نماینده سابق مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا
کرمی راد گفت: جسم و روح برجام آسیب شدید دیده و آمریکا نشان داد که بد عهد است و امروز روز شکایت از آمریکاست و باید نسبت به بد عهدی آمریکا آگاه سازی کرد.
یک فعال سیاسی در گفتگو با ایلام پویا:
کارشناس و فعال مسائل سیاسی گفت: در این برهه زمانی گواه های مستندی همانند احمد باطبی ها بر این اظهارات پدید آمدند که مستقیما ماهیت خود را فاش کرده و به رئیس جمهور امریکا نامه نوشتند و خواستار تحریم بیشتر کشور خودشان شدند.
یک نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایلام پویا:
نماینده مردم آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واکنش مجلس به تمدید تحریم ها علیه ایران گفت: قطعا مجلس شورای اسلامی در موضوع برجام و نقض آن توسط آمریکا خواهد ایستاد و ان شاالله امریکا مثل همیشه از مردم ایران سیلی می خورد.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:‌ بنا بر اینکه احتمال دارد اوباما رئیس جمهور قبلی آمریکا از حق وتوی خود استفاده کند، مجلس فعلا در اظهار نظر مردد است و با صبر بیشتری تصمیم می گیرد.
نويسنده و فعال سياسي در گفتگو با ایلام پویا عنوان کرد؛
مولف کتاب تکنیک های عملیات روانی در حوزه رسانه و خبر اظهار کرد: یکی از تبعات استیضاح فانی سوالات پیش روی این وزیر در خصوص فساد 8 هزار میلیاردی بود که موجب آگاهی جامعه می شد و دولت را با بحران حیثیت مواجه میکرد.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایلام مطرح کرد؛
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایلام با توجه به هدف گرفته شدن ارزشهای نظام توسط برنامه ششم توسعه گفت: این برنامه خواسته یا ناخواسته بعضی از آرمانها، ارزشها و ریشه های نظام را مورد هدف قرار داده و در مسیری که مورد قبول لیبرالیسم است پا نهاده و تنظیم شده است.
گفتگوی ایلام پویا با دبیر ستاد راهبردی ناحیه ایلام:
مقام معظم رهبری در سخنرانی های متعدد بیش از هفتاد بار از واژه نفوذ استفاده کردند که این نشان دهنده حکمت و درایت ایشان است که دولتمردان باید به آن توجه جدی داشته باشند.
جوادمنصوری:
اینکه کسانی می گویند نبود شورای نگهبان باعث شد مجلس اول مجلس بسیار مطلوبی شود، آیا انتخاب بنی صدر هم در غیاب شورای نگهبان کار خوبی بود؟
حمیدرضا مقدم فر در گفتگو با ایلام پویا:
معاون سابق فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمنان ما در جنگ نرم و نفوذ خود به دنبال استحاله نظام اسلامی هستند و این کار را نیز به صورت غیرمستقیم و پنهانی انجام می دهند، یعنی در واقع تلاش می کنند تا شکل و ظاهر نظام اسلامی حفظ شود اما ساختار و هویت آن تغییری جدی پیدا کند.
فوآد ایزدی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: باتوجه به اینکه این گزارش، گزارش نهایی است، این قابلیت را دارد که نهادهای معاند جمهوری اسلامی بعدها بتوانند از آن به عنوان یک سند بین المللی برای محدود کردن فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان استفاده کنند و در واقع متهم کردن جمهوری اسلامی به تلاش برای دست‌یافتن به سلاح‌های هسته‌ای به عنوان یک نکته منفی در کارنامه کشور ما ثبت خواهد شد.

صفحه‌ها