نمایش 1 - 10 از 54
وقتی باورها فقط روی مرز حق و باطل تمرکز یافته بود
این مبارز انقلابی اظهار کرد: بی تاب دریافت اعلامیه و سخنان جدید امام بودیم و به محض دریافت اعلامیه از قم که گاهی تنها یک برگ بود شروع به چاپ، دست نویسی و تکثیر اعلامیه میکردیم و با گرفتن اعلامیه ها علیرغم خطرات و دستگیری راهی ایلام می شدم و با کمک دوستان شبانه اعلامیه ها را در شهرستان های ایلام، مهران و دهلران توزیع می کردیم.
وقتی باورها فقط روی مرز حق و باطل تمرکز یافته بود
مساجد، کانون انقلاب و سنگر مبارزه و پایگاه هم دلی و تعاون بود مرزهای خودخواهی، قوم گرایی و بخشی نگری رنگ باخته وباورها فقط روی مرز حق و باطل تمرکز یافته بود.
روی خط انقلاب با "مهرعلی عظیمی" از مبارزان انقلابی در ایلام؛
"مهرعلی عظیمی" از خاطرات روزهای انقلاب، مبارزاتش و شور روزهای منتهی به انقلاب می گوید: کار توزیع اعلامیه و شعار نویسی از مهمترین فعالیت های انقلابی ما در شهر چوار بود؛ سال ها پیش از انقلاب با اندیشه امام آشنا بودیم و با گرفتن اعلامیه سخنان امام اقدام به دست نویسی گفتار امام می کردیم
روی خط انقلاب با "محمد رحیمی پور" از مبارزان انقلابی در ایلام؛
مبارز انقلابی عنوان کرد: محل خدمت من چند ماه پیش از انقلاب لشکر 81 زرهی کرمانشاه بود که به فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر ترک پادگان ها از سوی سربازان پادگان کرمانشاه را ترک کردم.
کمال زحمتکش، نویسنده و کارگردان ایلامی در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا مطرح کرد:
بازیگران ایلامی نسبت به حفظ فیلمنامه به شدت بی اهمیتند و همین باعث می شود کاری که مبتنی برفیلمنامه است و بداهه در آن جایی ندارد خیلی آسیب ببیند، من با برخی از بازیگران تا هفتاد برداشت برای یک دیالوگ هم می رفتم.
محمد تقی قاسمی در گفتگو با ایلام پویا:
این دلالان سیاسی که به بلوغ فکری وسیاسی وامنیتی نرسیده اند؛ بی خبر از اهداف داعش و امریکا، ایران و انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند؛ چرا که آمریکا با شعارهایی ایران هراستی و از بین بردن نسل شیعه این قشون شیطان و کفر به وجود آورده بود؛ اما دلالان سیاسی باشعار عوام فریبی و ریاکاری در داخل کشور به دنبال پیدا کردن اهداف آمریکا و داعش بودند و اعلام می کردند که باید با داعش به گفتگو بنشینیم .
نماینده سابق استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
کرمی راد گفت: بسیج شاهکار اندیشه‌ بزرگ و نگاه عالمانه‌ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که تضمین کننده‌ نهضت و تفکر انقلابی و برگرفته از آیه‌های کلام وحی است که امروز خیلی از آزادگان و ابرار دنیای اسلام و حتی غیر مسلمان در آرزوی تشکیل آن به سر می‌برند.
دکتر کرمی راد در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
آمریکائیها با اجرایی شدن قانون تحریم‌های جدید کاتسا قصد دارند با اعمال فشار جدید جلوی تولیدات موشکی ایران را بگیرند و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را بکاهند.
رئیس دادگاه انقلاب تهران:
حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: محاکمه برای خیلی از این افراد به خصوص خود سران فتنه پشیمانی دارد، چرا که دادگاه و نظام با کسی تعارف ندارد و وظیفه قانونی خود را با قاطعیت، قدرت و دقت انجام می‌دهد.
عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور ایلام در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
محمد زاده گفت: خانواده ها نباید ازدواج فرزندان خود را به سبب تمامیت خواهی و کمال طلبی به تاخیر بیندازند، تاخیر در سن ازدواج مشکلاتی را برای جوانان جامعه به بار می آورد.

صفحه‌ها