نمایش 1 - 10 از 49
محمد تقی قاسمی در گفتگو با ایلام پویا:
این دلالان سیاسی که به بلوغ فکری وسیاسی وامنیتی نرسیده اند؛ بی خبر از اهداف داعش و امریکا، ایران و انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند؛ چرا که آمریکا با شعارهایی ایران هراستی و از بین بردن نسل شیعه این قشون شیطان و کفر به وجود آورده بود؛ اما دلالان سیاسی باشعار عوام فریبی و ریاکاری در داخل کشور به دنبال پیدا کردن اهداف آمریکا و داعش بودند و اعلام می کردند که باید با داعش به گفتگو بنشینیم .
نماینده سابق استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
کرمی راد گفت: بسیج شاهکار اندیشه‌ بزرگ و نگاه عالمانه‌ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که تضمین کننده‌ نهضت و تفکر انقلابی و برگرفته از آیه‌های کلام وحی است که امروز خیلی از آزادگان و ابرار دنیای اسلام و حتی غیر مسلمان در آرزوی تشکیل آن به سر می‌برند.
دکتر کرمی راد در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
آمریکائیها با اجرایی شدن قانون تحریم‌های جدید کاتسا قصد دارند با اعمال فشار جدید جلوی تولیدات موشکی ایران را بگیرند و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را بکاهند.
رئیس دادگاه انقلاب تهران:
حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: محاکمه برای خیلی از این افراد به خصوص خود سران فتنه پشیمانی دارد، چرا که دادگاه و نظام با کسی تعارف ندارد و وظیفه قانونی خود را با قاطعیت، قدرت و دقت انجام می‌دهد.
عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور ایلام در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
محمد زاده گفت: خانواده ها نباید ازدواج فرزندان خود را به سبب تمامیت خواهی و کمال طلبی به تاخیر بیندازند، تاخیر در سن ازدواج مشکلاتی را برای جوانان جامعه به بار می آورد.
نتایج کنکور سراسری سال 96 چند روز پیش اعلام شد و نام «پوریا بحیرایی» به عنوان نفر دوم منطقه و رتبه 21 کشوری به عنوان یک ایلامی در اصلی‌ترین آزمون علمی سالانه کشور عنوان شد که به همین مناسبت گفتگویی با این دانش آموز باهوش صورت گرفته که در ادامه می آید.
نماینده سابق مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا
کرمی راد گفت: جسم و روح برجام آسیب شدید دیده و آمریکا نشان داد که بد عهد است و امروز روز شکایت از آمریکاست و باید نسبت به بد عهدی آمریکا آگاه سازی کرد.
دکتر مسعود قبادی در گفتگوی اختصاصی با ایلام پویا:
استانی کە عسلویە دوم ایران بوده و به لحاظ نفت و گاز همسطح قطر است، با اندکی توجه و سیاستگذاری صحیح می تواند به کلی متحول و توسعه یافته گردد؛ البته تکرار نامگذاری سال عدم موفقیت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را نشان می دهد،این مهم جز در سایه نظم و برنامه ریزی استقرار نخواهد یافت.
عزت اله آتش بار از پیشکسوتان دفاع مقدس:
در هر تیم از شناسایی ها که کار به بن بست می رسید شهید اسکندر انوری با آن تیم به محل شناسایی اعزام می شد تا کار ابتر و ناتمام نماند.
زهرا کمالی گفت: در یکی از روزهای انقلاب که در ایلام حکومت نظامی بود و تانکها در خیابانها بودند افسران شاهنشاهی تیر اندازی می کردند و مادرم با گذاشتن شیلنگ آب و آتش زدن کارتون های کاغذی و با استفاده از دود ناشی از آن برای خنثی سازی گاز اشک آور درب خانه را باز گذاشته بود و تعداد قابل توجهی از جوانان را به خانه راهنمایی کرد.

صفحه‌ها