پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 2 در user_node_load() (خط 3694 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3694 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 در user_node_load() (خط 3695 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3695 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 2 در user_node_load() (خط 3696 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3696 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count در comment_node_page_additions() (خط 728 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/comment/comment.module).
  • Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given در theme_image_formatter() (خط 605 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/modules/image/image.field.inc).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 16 اسف 1391 - 08:45
کد مطلب: 6696

 یادداشت: عباس خزلی/

1-dsc08075

 

 

راستی اکنون چه شده است که بسیاری از این ارزشها آن هم توسط عده ای از مسئولین کم رنگ شده است چرا برخی از مدیران باید راننده های عزیز ساعتها در درب منازل آنان انتظار بکشند و باید مایحتاج منازل آنان را تهیه و همسر و فرزندانشان را به محل کار و مدارس برسانند چه شده است که عده ای که هیچ قرابتی با انقلاب و نظام ندارند پست های مدیریتی نظام اسلامی غصب می کنند و دل دوست داران نظام را خون می کنند ؟

یادش بخیر آن روزها که ساده زیستی و دوری از تجمل گرایی ارزش بود و همه به این اصل پایبند بودند و هرگز از آن عدول نمی کردند آن روزها که جز خدمت به چیز دیگری نمی اندیشیدن هرگز مردم پشت درهای بسته مدیران نمی ماندن و مسئولین خدمت را حتی در مواقع غیر اداری جزو وظایف لاینفک خود می دانستند هرگز مسئولی خود را جدا از مردم نمی دانست . کجاست آن روزها که کسی به فکر هر روز اطو کشیدن لباس ، زدن عطر و ادکلن و هرروز تیغ زدن به محاسن خود نبود ؟ روزهایی که مسئولین به خود اجازه نمی دادند تا با ماشینهای گران قیمت دولتی خانواده خود را سوار کنند و با سوخت بیت المال به تفریح و گردش بروند و خود را یک سر و گردن از مردم بالا ببینند.

روزهایی که برای دادن مسئولیت به کسی باید بارها خواهش میکردی تا مسئولیت را بپذیرند چراکه مدیریت در آن روزهای خوش مسئولیت بود و جز کار و خدمت به مردم چیز دیگری در فکر آنان نبود و کم کاری گناهی نابخشودنی برای خود می دانستند روزهایی که وزیر و وکیل ، استاندار ، مدیر فارغ از دلبستگی به پست ها خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل می رساندند تا ادای تکلیف کنند . روزهایی که جبهه رفته ها ، خانواده معظم شهدا و جانبازان عزیز چشم و چراغ محافل و مجالس بودند آن روزها که کسی به خود حتی اجازه فکر کردن به دستبرد اموال بیت المال را نمی داد و اگر هم این اتفاق می افتاد شدید ترین برخوردها می شد روزهایی که گرفتن مسئولیت به ارزش معنوی افراد بود و نه توصیه های دوستان و آشنایان و دادن هدیه های جورواجور ، روزهای خوشی که مدیران در برابر دستگاههای نظارتی پاسخگو بودند.

بسیاری از مردم دلشان برای آن روزها ی خوب تنگ شده و آرزوی بازگشت به آن ایام دارند .

راستی اکنون چه شده است که بسیاری از این ارزشها آن هم توسط عده ای از مسئولین کم رنگ شده است چرا برخی از مدیران باید راننده های عزیز ساعتها در درب منازل آنان انتظار بکشند و باید مایحتاج منازل آنان را تهیه و همسر و فرزندانشان را به محل کار و مدارس برسانند چه شده است که عده ای که هیچ قرابتی با انقلاب و نظام ندارند پست های مدیریتی نظام اسلامی غصب می کنند و دل دوست داران نظام را خون می کنند ؟

مدیری که با واسطه های فراوان و بارها مراجعه به مرکز و مسئولین کشوری پست مدیریتی را از آن خود می کند می تواند خادم مردم باشد؟آنانکه تاسالهای گذشته جزوکسانی بودندکه همراه وهمگام بااصلاحات بودند وبرخی ازدلسوزان نظام دستشان را گرفتند تادرمنجلاب سیاسی غرق نشوند اکنون باید به مدیریتهای حساس برسند تاعقده های سالهای گذشته خود رابرسرمردم خالی کنند آنانکه هنوز هم پیوندخود رابا اصلاح طلبان فتنه گر قطع نکرده اندوجلسات شبانه خودرا برگزارمی کنند.

آیا برای دادن مسئولیت ملاک چیست؟به نظرمیرسد که این تحرکات بابرنامه ریزی صورت میگیرد وسعی دربی انگیزه کردن دلسوزان وپیسکشوتان انقلاب رادارند.

برچسب‌ها: 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.