دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 17 دى 1398 - 18:49
کد مطلب: 49553
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه حاج قاسم پرورش یافته مکتب عاشورا بود، گفت: میراث شهید سردار سپهبد سلیمانی چراغ راه جبهه مقاومت در برابر مستکبران است.

به گزارش ایلام پویا، "سردار جمال شاکرمی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه پیام نور استان گفت: حاج قاسم، پرورش یافته مکتب عاشورا بود و با روحیه نظامی، نگاه راهبردی و چشمان تیزبین اما متواضع ترین انسان بود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به اینکه شهید سپهبد قاسم سلیمانی خود را برای شهادت آماده کرده بود،اظهار کرد: راز و رمز موفقیت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در تبعیت از ولایت و تواضع وی بود. 

وی تصریح کرد: شهید سردار سیلمانی، شخصیتی راهبردی بود و رمز موفقیت سردار تبعیت از ولایت و تواضع بود و در جبهه ای به بزرگی جهان اسلام فعالیت می کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تصریح کرد: حاج قاسم سطح مدیریت و فرماندهی جنگ را بین جوانان لبنانی به درجه ای رساند که امروز آنها به ما آموزش می دهند و یکی از انتقادات آمریکا به کشورمان در اختیار قرار دادن اسلحه و تجهیزات به لبنان بود.

سردار شاکرمی بیان کرد: ترور سردار سلیمانی یک انتقام‌گیری راهبردی را در پی دارد و مطمئناً به حضور آمریکا در منطقه پایان خواهد داد.

وی انتقام خون شهید سلیمانی را  ضربه‌ای راهبردی و استراتژیک به آمریکا  دانست و تاکید کرد: بزرگی شهادت سردار سلیمانی را امروز در حماسه ماندگار مردم ایران، عراق و سایر نقاط جهان در بزرگداشت و تشییع پیکر پاک این سردار بزرگ می‌بینیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.