دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 16 آذر 1398 - 13:23
کد مطلب: 49473
هسته گزینش منطقه 12 سازمان تامین اجتماعی شامل استان های کردستان،کرمانشاه و ایلام با مرکزیت استان کرمانشاه با حضور عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی ، دبیر هیات مرکزی هسته گزینش و همچنین مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان های مذکور، همزمان با میلاد امام حسن عسکری (ع) افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلام پویا،" اولیا علی بیگی" عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به نامگذاری سال 98 به عنوان سال رونق تولید با تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: وظیفه همه دستگاه ها در تحقق شعار سال بسیار سنگین است چرا که با معیشت و زندگی اقتصادی مردم در ارتباط است و از طرف دیگر در چهل سال گذشته دشمنان این نظام با سنگ اندازی ها و اعمال تحریم های ظالمانه بدون تاثیر بر وضعیت معیشتی مردم نبوده اند و برای برون رفت از این وضعیت اتحاد، همدلی، کار و تلاش بی وقفه مسئولان و مردم به نیازی ضروری مبدل  شده است.

علی بیگی افزود: در این میان سازمان تامین اجتماعی با تحت پوشش قرار دادن بیش از نیمی از جمعیت کشور ،به پشتیبانی و همراهی دولت و مردم نیازمند است تا بتواند وظایف و تعهدات خود را نسبت به بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان تحت پوشش انجام دهد.

وی اظهار کرد: در خصوص سازمان تامین اجتماعی، پایداری صندوق ها و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی از وظایف بسیار حیاتی است و استمرار زندگی با شرافت قشر عظیمی از مردم وابسته به پایداری این صندوق هاست و در شرایط سخت تحریمی امروز، ایجاد آرامش روحی و روانی برای مردم با حفظ پایداری این صندوق ها بدست می آید.

علی بیگی در ادامه به تصویب قوانین دارای بار مالی و بدون پشتوانه مالی در سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی در وضعیت سالمندی است و باید به دقت ذر خصوص تبیین تکالیف برای این سازمان اقدام کرد.

عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی، گزینش را مبحثی فنی قلمداد کرد و افزود: باید در آن نه افراط و نه تفریطی انجام شود و همواره در حفظ آبروی مردم و همکاران باید تلاش کنیم که کاری بسیار حساس و سخت نیز است.

سعید ملکوتی دبیر هیات مرکزی هسته گزینش سازمان تامین اجتماعی نیز در این نشست به سابقه تعطیلی هسته های گزینش در گذشته اشاره کرد و آغاز فعالیت مجدد هسته های گزینش به دستور حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی را زمینه ساز بکارگیری نیروهای متدین و مخلص در دستگاه ها دانست و گفت: امروزه ثمره این دستور در حضور انسان های پاک سرشت و مومن در دستگاه های خدمت رسان به مردم نمایان شده است.

ملکوتی پایش و سنجش همکاران را نیازمند یک سیستم قوی وهوشمند دانست و گفت: این سیستم پرقدرت در ساختار هسته های گزینش سازمان تامین اجتماعی طراحی شده است و به عنوان نیروی کمکی سازمان در خصوص جذب نیروی انسانی ماهر و توانمند فعال و پویا است.

حمیدرضا قاسمی، مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه نیز در این نشست با بیان اینکه نیروی انسانی متعهد بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه هر سازمان است، افزود: وظایف هسته های گزینش در این خصوص بسیار سنگین و تاثیرگذار خواهد بود بطوری که با انتخاب نیروی انسانی متعهد،سازمان روز به روز با پیشرفت و توسعه همراه خواهد بود .

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.