دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام خبر داد;
ضرورت توجه به ایجاد فضا‌های ورزشی در مناطق روستایی
تاریخ انتشار : 16 آذر 1398 - 13:12
کد مطلب: 49471
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: توجه به ایجاد فضا‌های ورزشی در مناطق روستایی استان یک ضرورت انکار ناپذیر است.

به گزارش ایلام پویا،"علیشائی" مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: در حال حاضر ۳۵ درصد جمعیت استان ایلام در روستا‌ها زندگی می‌کنند و توجه به ایجاد فضا‌های ورزشی در مناطق روستایی استان یک ضرورت انکار ناپذیر است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۸ فضای ورزشی روستایی در استان ایلام وجود دارد اظهار کرد: با اجرای طرح احداث ۴۰ زمین چمن مصنوعی در ۴۰ روستای استان، این تعداد به ۵۸ فضای ورزشی در سطح روستا‌های استان افزایش می‌یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به اینکه طرح احداث ۴۰ زمین چمن مصنوعی در ۴۰ روستا این استان به زودی کلید می‌خورد مطرح کرد: همچنین توسعه خانه‌های ورزش روستایی در دستور کار مسئولان استان است و تلاش خواهیم کرد تا مقدمات افتتاح خانه‌های ورزش روستایی در این استان نیز فراهم شود.

علیشائی ادامه داد: خانه‌های ورزش روستایی به عنوان طرحی نو در ترویج ورزش و ایجاد نشاط و شادابی در میان روستاییان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش به سزایی دارند.

وی تصریح کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت، استعدادیابی، رشد و شکوفایی ورزشکاران جوان روستا و معرفی آن‌ها برخی از مزیت‌ها و اهداف احداث خانه‌های ورزش روستایی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.