دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 15 آذر 1398 - 20:15
کد مطلب: 49461
امام جمعه مهران گفت :آن نامزد انتخاباتی که از الان به آب و آتش می زند و با تطمیع و دادن پول های کلان به دنبال رای جمع کردن است قطعا انگیزه الهی ندارد و به دنبال آباد کردن دنیای خود است و کسی که به خودش مشغول است نمی تواند مشکلات مردم را حل کند.

به گزارش ایلام پویا، حجت الاسلام والمسلمین "عبدالله امینی"  در خطبه های نماز جمعه مهران گفت: نمایندگی مجلس فرصتی برای خدمت و نوکری مردم و  تکلیف محور است اگر کسی در خود تخصص و تعهد نمی بیند نباید به این عرصه حتی فکر کند.

وی اظهار کرد:آن نامزد انتخاباتی که از الان به آب و آتش می زند و با تطمیع و دادن پول های کلان به دنبال رای جمع کردن است قطعا انگیزه الهی ندارد و به دنبال آباد کردن دنیای خود است و  کسی که به خودش مشغول است نمی تواند  مشکلات مردم را حل کند.

امام جمعه ایلام با اشاره به روز دانشجو تاکید کرد: نباید استفاده از ظرفیت دانشجو ،شعاری باشد و از دانشجو در مراکز حساس نظام باید استفاده شود.
امینی گفت: چطوری زمانی که بحث جنگ و شهادت است جوان دانشجوی ما فرمانده بود ولی در پست و مسئولیت جوان ما خام و بی تجربه است.

امام جمعه مهران تاکید کرد: متاسفانه سیاست های غلط  و قانون های دست و پا گیر و رانت ساز مجلس باعث فرار بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ کشور به خارج شده ، پس لازم است سیاست های اجرایی و قانوگذاری  به گونه ای باشند که سرمایه گذاران اقتصادی تشویق به سرمایه گذاری در کشور شوند.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.