دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
با اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز،بهره وری افزایش می یابد
تاریخ انتشار : 21 آبا 1398 - 08:35
کد مطلب: 49447
سرهنگ کریمیان گفت: یکی از مسایل راهبردی در سطح سپاه در بخش کشاورزی ، طرح همگام با بسیج کشاورز است که در سرتاسر کشور و در استان ایلام اجرا می شود.

به گزارش ایلام پویا، سرهنگ کریمیان ، جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، در افتتاحیه دوره آموزشی مهندسین طرح بسیج همگام با کشاورز ، گفت: یکی از مسایل راهبردی در سطح سپاه در بخش کشاورزی ، طرح همگام با بسیج کشاورز است که در سرتاسر کشور و در استان ایلام اجرا می شود.

سرهنگ کریمیان بیان کرد: هدف از اجرای این طرح، علمی کردن کشاورزی و ارتقای بهره وری در واحد سطح است که در قالب کارگاه با حضور مربیان متخصص برگزار می شود.
وی اظهار کرد: جامعه هدفی که برای این طرح در نظر گرفته شده است ، روستاهای بالای 50 نفر است که 420 روستا شناسایی شده است و مصمم هستیم که بتوانیم این طرح را در تمام روستاهای مورد نظر اجرا کنیم.
سرهنگ کریمیان افزود: در سال 97  ما توانستیم این طرح را در 25 درصد روستاهای مورد نظر اجرا کنیم و در سال جاری ، طرح بسیج همگام با کشاورز در 55 درصد روستاهای مورد نظر اجرا شده است
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، گفت: سپاه پاسداران در نظر دارد برای سال آینده طرح مورد نظر را در 85 درصد روستاها اجرا کند تا به رشد چشمگیری دست پیدا کنیم و این روستاها بتوانند با استفاده از این طرح میزان بهره وری خودرا افزایش دهند و با قدرت بیشتر به کار خود ادامه دهند.
 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.