دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 27 مهر 1398 - 10:23
کد مطلب: 49441
استاندار ایلام با اشاره به افزایش آمار تردد زائران به‌ویژه در حوزه ورود به کشور گفت: ۷۰ هزار زائر اربعین طی امروز تاکنون وارد کشور شدند.

به گزارش ایلام پویا، "قاسم سلیمانی دشتکی" استاندار ایلام بابیان اینکه زیرساخت‌های خوبی در دو سال گذشته برای تردد زائران اربعین در مرز مهران ایجادشده است گفت: در طی امروز تاکنون ۷۰ هزار نفر زائر اربعین وارد کشور شدند و این در حالی است که در ۲۴ ساعت روز گذشته ۲۳۰ هزار نفر ورودی زائران از مرز مهران ثبت‌شده است.

وی با بیان اینکه جداسازی مسیر پایانه برکت از مسیر تردد زائران که در راستای ساماندهی ترافیکی انجام شد ازجمله مهم‌ترین اقدامات زیرساختی ستاد اربعین برای ساماندهی تردد زائران بود، افزود: درمجموع سه میلیون و ۴۵۰ هزار نفر از مرز مهران در ایام اربعین تردد انجام‌شده است.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه از ابتدای محرم تاکنون سه میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از این مرز تردد کردند، اظهار کرد: ۶۰ درصد زائران با وسیله نقلیه شخصی به سمت مرز سفر کردند که این امر منجر به تردد یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار وسیله نقلیه شخصی در استان ایلام شد.

سلیمانی دشتکی با تأکید بر اینکه استراحتگاه‌ها و موکب‌های متعددی برای اسکان زائران اربعین ساماندهی شده است، اضافه کرد: مدارس شهر مهران از روز چهارشنبه تا دوشنبه برای ساماندهی وضعیت ترافیکی و ایجاد ظرفیت اسکان دهی به زائران تعطیل است.

انتهای پیام/ 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.