دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 2 مهر 1398 - 18:31
کد مطلب: 49437
سرهنگ محمدحسین فولادی فرمانده سپاه ناحیه اسلام گفت: در هشت سال دفاع مقدس توانستیم دستاوردهای مهمی به دست بیاوریم به طوری که امروزه صاحب اقتدار، عظمت و قدرت در دنیا هستیم.

به گزارش ایلام پویا، "سرهنگ محمدحسین فولادی" فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: در هشت سال دفاع مقدس توانستیم دستاوردهای مهمی به دست بیاوریم به طوری که امروزه صاحب اقتدار، عظمت و قدرت در دنیا هستیم.

وی اظهار کرد: امروزه اگر کشوری بخواهد تمامیت ارضی ما را خدشه دار کند یا فکر حمله نظامی به آب و خاک ما را داشته باشد، توان و قدرت موشکی نظامی ایران اسلامی عاملی بازدارنده برای آن ها است.
 
فرمانده سپاه ناحیه ایلام افزود: در دوران جنگ تحمیلی، بلوک شرق و بلوک غرب پشت سرصدام ملعون ایستادند و به آب و خاک ما حمله کردند که نیروهای جان برکف و مطیع پیرو ولایت فقیه با اطاعت از ولی امر خود نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی توسط دشمن تسخیر شود و اکنون نیز همین طور است.
 
 
سرهنگ محمد حسین فولادی فرمانده سپاه ناحیه ایلام بالاترین دستاورد دوران دفاع مقدس را انسان‌ سازی دانست و تصریح کرد: امام خمینی (ره) میدان جنگ را در آن دوران به یک دانشگاه برای تربیت افراد تبدیل کردند و جبهه‌های جنگ در آن دوران، کارخانه‌های انسان سازی بودند.
 
 
 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.