دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام خبر داد;
ساماندهی و حفظ انسجام بسیجیان حوزه کارگری در استان ایلام
تاریخ انتشار : 11 شهر 1398 - 10:15
کد مطلب: 49435
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: در جهت حل مشکلات حوزه کارگری در واحدهای تولیدی، شرکت ها ،کارخانجات پیگیری‌های لازم انجام شود.

به گزارش ایلام پویا، "احمد ایوبی" مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام از برنامه‌های سپاه برای جذب و ساماندهی و حفظ انسجام بسیجیان حوزهواحدهای کارگری در استان خبر داد و گفت:سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان برای جذب، ساماندهی و حفظ انسجام بسیجیان حوزه کارگری برنامه دارد.

وی افزود: انجام برنامه های فرهنگی، مذهبی به منظور افزایش سطح انگیزه و بالا بردن معنویت و تعهد سازمانی کارکنان بسیجی در کارخانجات و واحدهای تولیدی در راستای رونق تولید یکی از برنامه های بسیج جامعه کارگری در استان است.
ایوبی با اشاره به اینکه بسیج کارگری سپاه امیرالمومنین استان از اختراعات و ابتکارات بسیجیان واحدهای مختلف جامعه کارگری حمایت می کند، اظهار کرد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام "رونق تولید" نام گذاری شده است کارکنان بسیجی پالایش گاز ایلام برنامه های مدونی در راستای رونق تولید و برآورده شدن این شعار در دست اقدام دارند که به یقین خواسته معظم له محقق خواهد شد.
در این دیدار فرمانده پایگاه مقاومت شهید جهان‌آرا شرکت پالایش گاز ایلام به تلاش و کوشش همکاران بسیجی در کمک به پایداری و ارتقای تولیدات پالایشگاه گاز ایلام در سال گذشته اشاره کرد و گفت: با تلاش و همدلی همه پرسنل در بخش های عملیاتی، مهندسی و پشتیبانی این پالایشگاه، تولید سال گذشته طبق گزارش مسئولان امر بیشترین میزان گاز تصفیه شده را تولید نموده است که انشاءالله در راستای تحقق شعار امسال نیز این موفقیت‌ها با تلاش و کوشش پرسنل شرکت استمرار خواهد داشت.
سید سعید موسوی از همراهی و توجه ویژه مجموعه سپاه استان، ناحیه ایلام و بسیج حوزه کارگری قدردانی کرد و یاداور شد: بسیج این شرکت با اقدامات خوب و موثری که در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و غیره داشته از میان کلیه پایگاه حوزه کارگری به عنوان پایگاه منتخب جشنواره مالک اشتر در چهار سال متوالی شناخته شده است.
 
انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.