دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ایلام خبر داد;
۷۰۰ تن قیر جهت آسفالت معابر شهر ایلام/ عملیات اجرایی آسفالت زیرگذر رسالت
تاریخ انتشار : 25 مرد 1398 - 17:06
کد مطلب: 49425
معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ایلام گفت:بیش از ۷۰۰ تن قیر توسط شهرداری ایلام با هزینه تقریبی ۲ میلیارد تومان مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش ایلام پویا، "سروری" معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ایلام گفت :امسال آسفالت معابر سطح شهر از منابع داخلی شهرداری ایلام در دستور کار قرار گرفته که تا کنون بیش از ۷۰۰ تن قیر توسط شهرداری ایلام با هزینه تقریبی ۲ میلیارد تومان مورد استفاده قرار گرفته است

سروری افزود: میزان آسفالت تولیدی تا به امروز ۱۴ هزار تن بوده و اولویت کاری با معابر اصلی سطح شهر بوده است همچنین همزمان لکه گیری کلیه نقاط سطح شهر بصورت روزانه در حال انجام می باشد.

وی اظهار کرد:امسال جهت استفاده بهینه از آسفالت و جهت افزایش راندمان قرارداد یک دستگاه آسفالت تراش و یک دستگاه فینیشر با بخش خصوصی منعقد و اولویت بصورت تراش معابر و بلوارهای اصلی بوده که بسیاری ازین معابر اصلاح گردیده اند.

معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ایلام عنوان کرد: هم اکنون آسفالت زیرگذر رسالت در دو لایه آستر ( بیندر) و لایه رویه( توپکا) در حال انجام می باشد و پس از اتمام این عملیات، آسفالت و لکه گیری سایر نقاط شهر پس از تامین قیر در دستور کار قرار خواهد داشت.

وی ادامه داد:شهرداری ها، حکومت‌های محلی به حساب می‌آیند و عملکرد و فعالیت‌های آن‌ها به توسعه یا توقف رشد اقتصادی شهر‌ها می‌انجامد.

سروری در ادامه یاداور شد:تامین نیاز شهروندان، فراهم کردن خدمات رفاهی ازجمله آسافالت کردن معابر و اساسا زیرساخت‌هایی که توسط شهرداری‌ها پایه گذاری می‌شود، همه و همه نهایتا به پویایی اقتصاد شهر منجر می‌شود، به این صورت که شهرداری‌ها با تامین نیاز‌های روزمره مردم و زمینه سازی جهت توسعه مراکز خدماتی زندگی معیشتی شهروندان را بهبود بخشند و از سوی دیگر شغل‌های مستمر و پایدار ایجاد کنند.

انتهای ایلام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.