دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 25 مرد 1398 - 16:06
کد مطلب: 49419
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: آمریکا و بریتانیا با آزاد سازی نفتکش ایرانی حقیر شدند

به گزارش ایلام پویا، "حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار" نماینده ولی فقیه در استان در جمع نماز گزاران ایلامی گفت : آمریکا و بریتانیای کبیر با این اقدام حقیر شدند و این شروعی برای پایان قدرت سلطه است، جمهوری اسلامی با قدرت و مقاومت و نیروی بازدارندگی در این توطیه پیروز شد.

وی افزود: ساخت موشک‌ها و همه تجهیزات دفاعی هوایی و زمینی، پهباد‌های مختلف، بمب‌های لیزری هدایت شده و ... نمونه‌ای از دستاورد دفاعی با رهنمود‌های مقام معظم رهبری است، راهبرد بازدارندگی جمهوری اسلامی موجب پیروزی بر بریتانیای کبیر شد.

خطیب جمعه ایلام اظهار کرد: این اقدام بازدارندگی جمهوری اسلامی در مناسبات سیاسی موجب پیروزی و مقاومت در برابر همه توطیه‌ها و فتنه‌ها شده است.

او  با اشاره به اهمیت و ارزش عید غدیر در بین مسلمانان و اهمیت آن به منظور تکمیل دین و معرفی حضرت علی (ع) به عنوان جانشین پیامبر (ص) افزود: این عید بزرگترین عید مسلمانان در تکمیل دین و زعامت امام معصوم است.

کریمی تبار بیان کرد  : واقعه غدیر در دین اسلام باید برای حقانیت امامت امام علی (ع) و تکمیل کننده دین توسط ایشان پس از پیامبر باید به گونه ارزنده‌ای گرامی داشته شود.

او ادامه داد: ما حکومت امام معصوم را تجربه نکردیم، اما زعامت، ولی فقیه را شاهد بودیم و با رهنمود‌های ایشان بهترین و موفق‌ترین حکومت‌ها را شاهد بودیم.

حجت الاسلام کریمی تبار اظهار داشت: ۲۸ مرداد ماه کودتای آمریکایی در جمهوری اسلامی اتفاق افتاد و پس از بدست گرفتن قدرت توسط دکتر مصدق با حمایت آیت الله کاشانی نشان از جایگاه روحانیت در نظام است.

وی تصریح کرد : روحانیت در هر مقطعی از تاریخ حامی ملت بوده و هیچگاه به نظام خیانت نکرده است.

امام جمعه ایلام به سالروز آزادسازی ازادگان در ۲۶ مردادماه اشاره کرد و گفت: آزادگان و رزمندگان و جانبازان و شهدا حق سنگینی بر گردن مردم و نظام دارند.

کریمی تبار همچنین به روز مساجد اشاره کرد و گفت: خانواده‌ها سعی کنند فرزندان خود را با مسجد آشنا کنند و جایگاه آن از نظر پایگاه سیاسی و اجتماعی با اهمیت شمارند.

او به رعایت نظافت و تمیزی مساجد و توصیه مقام معظم رهبری برای اهمیت دادن به مساجد تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.