دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 8 مرد 1398 - 21:25
کد مطلب: 49401
مدیرکل پست ایلام از معطلی یک هزار و ۸۰ کارت سوخت هوشمند خودرو در باجه‌های پستی این استان خبر داد و از مالکان انها خواست برای دریافت کارت سوخت خودرو خود اقدام کنند.

به گزارش ایلام پویا، "هدایت فیلی "مدیرکل پست ایلام با یاد اوری لزوم استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مردادماه به بعد گفت: مالکان این کارت ها با  مراجعه به باجه‌های پستی  استان  کارت خود را دریافت کنند.

وی از جمله علت های  معطل ماندن کارت های سوخت را فروش خودرو توسط مالک عنوان کرد.

مدیرکل پست ایلام همچنین گفت: از ابتدای سال‌ جاری تاکنون ۵ هزار و ۱۵۱ کارت سوخت برای مالکان خودرو این استان صادر شده است.

وی افزود: همچنین ۴ هزار و ۷۰ کارت به مالکان خودرو  تحویل داده شده است.

فیلی خاطرنشان کرد: براساس نتایج  ارزیابی کیفی در خردادماه از سوی دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان ایلام  رتبه سوم رعایت شاخص‌های کیفی در شبکه پستی کشور را به دست آوردند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خرداد ماه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است، عرضه‌ی بنزین در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری صرفاً با ارائه‌ی کارت هوشمند سوخت خودرو، امکان‌پذیر خواهد بود.

بنابراین اجباری شدن کارت سوخت در این تاریخ فقط در چهار شهر بزرگ کشور انجام می‌شود و سایر شهرها و روستاهای کشور طی روزهای بعد از آن یک به یک مشمول برنامه خواهند شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.