دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 4 مرد 1398 - 16:46
کد مطلب: 49396
امام جمعه ایلام گفت: وقایع اخیرنشان داد که زمان شاخ و شانه کشیدن آمریکا و انگلیس برای ایران اسلامی به پایان رسیده است.

به گزارش ایلام پویا، "حجت الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار"، امام جمعه شهر ایلام  ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته  اظهار کرد: یکی از بزرگترین افتخارات جمهوری اسلامی ایران در وقایع اخیرنشان داد که زمان شاخ و شانه کشیدن آمریکا و انگلیس برای ایران اسلامی به پایان رسیده است.

خطیب جمعه  ایلام با عنوان  توقیف نفتکش انگلیسی ‌برای جمهوری اسلامی عزت آفرین بود گفت: امروز آمریکا در مقابل اراده ملت ایران با فرستادن پیام‌های آشکار اعلام می‌کند که بدون هرگونه پیش شرطی آماده مذاکره با ایران است اما مسئولان ایرانی در اوج اقتدار مذاکره با آمریکا را با هیچ شرایطی نمی‌پذیرند و این حرکت  مسئولان ایرانی از اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران است.

وی، التماس انگلیس در اجازه به تردد کشتی‌هایش در حوزه سرزمینی ایران عزت دیگر فرزندان این ملت در نیروهای مسلح است که با اتکا به قدرت الهی و تدابیر راهگشای رهبری و عزم و توان نیروهای مسلح انگلیس را که زمانی ایران را عرصه تخت و تاز خود کرده بود را به التماس انداخته تا ایران فقط اجازه تردد به کشتی‌های او بدهد.

کریمی‌تبار به اقدامات مسئولان برای ایجاد اشتغال و کمک به خانواده‌های ایلامی در جهت رونق اقتصادی اشاره و بیا کرد با جذب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در ایلام این مهم را محقق سازید.

وی تنها شرط اشتغالزایی را سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: رونق تولید، ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و مقابله با جنگ اقتصادی دشمن را با سرمایه گذاری و گسترش صنایع می‌توان محقق نمود و استان ایلام در این راستا مهیای ورود سرمایه گذاران است.

کریمی‌تبار در خاتمه الگو پذیری زنان از حضرت فاطمه(س) را مورد تاکید و یادآورشد: امروز زنان ایرانی که نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند مورد توجه بوده و بسیاری از مناصب اداری را دارا هستند و  لازم است به حفط کرامت و شان و شخصیت خود توجه و با رعایت حجاب این مهم را به انجام برسانند.
 
انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.