دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام؛
همه عوامل ستاد مدیریت بحران استان در آماده باش کامل هستند
تاریخ انتشار : 29 تير 1398 - 11:53
کد مطلب: 49391
در پی آتش سوزی های اخیر به دستور استاندار ایلام شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار، فرمانده سپاه استان و مجموعه اعضاء و به ریاست محمد نوذری تشکیل جلسه داد.

به گزارش ایلام پویا، در پی آتش سوزی های اخیر به دستور استاندار ایلام شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار، فرمانده سپاه استان و مجموعه اعضاء و به ریاست محمد نوذری تشکیل جلسه داد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: همچنین مقرر شد صبح فردا ۱۰۰ نفر از نیروهای سپاه در دو محور و مجموعه ستاد مدیریت بحران شامل منابع طبیعی و محیط زیست و دیگر دستگاها یک محور را بر عهده بگیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با اشاره به این موضوع که منابع طبیعی و سپاه پشتیبانی و تدارکات این اکیپ ها را برعهده دارند، تصریح نمود؛ آب و فاضلاب شهری و روستایی با امور عشایری هرکدام با تانکر های آب به منطقه اعزام می شوند.

وی ادامه داد؛ به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ شد که خودروهای کمک دار که توان حرکت در مناطق صعب العبور را دارند تا صبح فردا در اختیار عوامل مدیریت بحران استان قرار دهند.

نوذری در ادامه از دلایل دیر خاموش شدن آتش سوزی ها گفت و تصریح نمود؛ بارش های فراوان امسال باعث تراکم مرتع در جنگل های استان شده که این موضوع کار اطفاء حریق را دچار مشکل کرده و همچنین ورزش باد و صعب العبور بودن منطقه نیز مزید بر علت شده بود.

 

وی در پایان از مردم درخواست کرد که در مواقع آتش سوزی به کمک عوامل مدیریت بحران استان بیایند چراکه طبیعت متعلق به همه است و همه ما بایست نسبت به این مهم احساس مسئولیت کنیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.