دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 27 تير 1398 - 13:37
کد مطلب: 49377
با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام و جمعی از مسئولان، ساختمان آموزش بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت الله طالقانی ایلام افتتاح شد.

به گزارش ایلام پویا،  در این آیین افتتاحیه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار کرد: ساختمان آموزش بیمارستان تخصصی زنان و زایمان آیت الله طالقانی در مساحت ۲۴۰ متر مربع احداث گردیده است.

دکتر محمد کریمیان افزود: برای احداث این ساختمان آموزش بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان شامل مبلغ ۴۵۰ میلیون برای احداث فضای فیزیکی و مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان برای تجهیز ساختمان هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان آیت الله طالقانی فاقد ساختمان آموزشی جهت آموزش دانشجویان بوده که با احداث این ساختمان؛ مشکلات و دغدغه های حوزه آموزش در این بیمارستان رفع گردیده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: این ساختمان آموزش شامل اتاق های متعدد و مختلف آموزش دانشجویان و یک سالن کنفرانس مناسب با ظرفیت ۶۰ نفر می‌باشد که مکان مناسبی برای آموزش دانشجویان خواهد بود.

دکتر کریمیان یادآورشد: این ساختمان به همت معاون آموزشی، معاون توسعه و زحمات و تلاش‌های ریاست بیمارستان و مدیر داخلی آن احداث گردیده و در اختیار گروه متخصصین زنان و زایمان و دانشجویان قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.