دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 26 تير 1398 - 10:24
کد مطلب: 49374
شهردار ایلام با بیان پایان کار پیمانکاری زیرگذر و روگذر چهارراه رسالت از کلنگ‌زنی طرح زیرگذر و روگذر میدان شهید کشوری ایلام خبر داد

به گزارش ایلام پویا، "طالب صادقیان" شهردار ایلام گفت: زیرگذر و روگذر چهارراه رسالت ایلام، نخستین تجربه مدیریت شهری ایلام بود که اقدامات پیمانکاری و ساخت و ساز آن به فرجام رسیده ‌و با تکمیل فضای «نما »و «زیباسازی» مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

شهردار ایلام با اشاره به اینکه پروژه قرار بود ظرف یکسال به سرانجام برسد، عنوان کرد: مسائلی چون وجود «لوله انتقال آب»، «برق» و «فیبر نوری» و از همه مهم‌تر قنات‌های سنتی ایلام توام با گرانی مصالح موجب تاخیر چند ماهه در زمان تعیین شده برای اتمام پروژه شد که به عنوان شهردار ایلام از شهروندان ایلامی بابت تاخیر چند ماهه عذرخواهی می‌کنم.

صادقیان‌ اقدامات عمرانی در مراکز شهری را به عمل جراحی باز قلب تشبیه و بیان کرد: عملیات عمرانی شهری نیازمند هوشیاری، دقت و سرعت و امنیت و پاسخگویی است و مدیر شهری برای انجام امور اجرایی و عمرانی نیازمند آن است که نه تنها در امور جاری شهروندان خللی ایجاد نکند بلکه توام با آن نیز باید کار عمرانی انجام دهد و این بسیار مهم و حساس در امور عمرانی شهری است.

شهردار ایلام با اشاره به تجربه ساخت زیرگذر و روگذر چهاراه رسالت ایلام افزود: در ساخت این پروژه نهایت تلاش شد که کوچک‌ترین خللی در تردد شهروندان حادث نشود و روانی ترافیک و تردد با تعیین خیابان‌های جایگزین انجام شود.

وی در ادامه گفت: با بهره‌برداری از پروژه چهارراه رسالت ایلام بسیاری از مشکلات ترافیکی ایلام برطرف می‌شود و شهروندان از ترافیک روان برخوردار می‌شوند.

شهر‌دار ایلام به کلنگ‌زنی زیرگذر میدان شهید کشوری اشاره کرد و بیان داشت: به زودی این پروژه کلنگ زنی و در یک فرجه یک ساله به انجام می‌رسد.

وی ‌گفت: پروژه میدان شهید کشوری به طول 430 متر از روبروی ایستگاه آتش نشانی واقع در بلوار مدرس تا روبروی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در بلوار آزادی ادامه داردکه ساز وکار اجرایی شدن آن در حال انجام است.

انتهای پیام/‌

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.