دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
ولایت رمز ماندگاری انقلاب است
تاریخ انتشار : 26 تير 1398 - 10:00
کد مطلب: 49372
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: در طول مسیر چهل ساله انقلاب با اتکا به پایه و اساس ولایت توانسته ایم در همه عرصه ها به رشد و پیشرفت های قابل توجهی برسیم.

به گزارش ایلام پویا، "قدرت الله کریمیان"، معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع )استان ایلام در مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره خط امام استانی که با حضور 120 نفر از دانشجویان ایلامی در دانشگاه پیام نور برگزار شد، گفت: پیمودن راه امام و قرار گرفتن در مسیر ولایت دست یابی به تمدن اسلامی را مهیا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی وجود زیرساخت هایی چون اسلام، ولایت و حمایت مردمی است، تصریح کرد: در طول مسیر چهل ساله انقلاب با اتکا به پایه و اساس ولایت توانسته ایم در همه عرصه ها به رشد و پیشرفت های قابل توجهی برسیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام افزود: اگر چه مردم از وجود مشکلات اقتصادی و سختی معیشت خود گلایه دارند اما همواره حامی و پشتیبان اصل نظام و انقلاب بوده اند.

کریمیان اظهارداشت: کشور در همه بخش ها دارای ظرفیت ها و امکانات مناسبی برای دست یابی به پیشرفت و توسعه است و قطعابا نگاه به داخل و قطع کردن وابستگی ها به خارج بر تمام مشکلات فائق خواهیم شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.