دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 26 تير 1398 - 09:32
کد مطلب: 49371
جشن بزرگ هفته سازمان تامین اجتماعی(مدیریت درمان تامین اجتماعی و تامین اجتماعی) استان ایلام با حضور مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش ایلام پویا، "شیرخانی" مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: در جامعه ما قدردانی از بزرگان جزء سنت ها و ارزش های ملی و اسلامی محسوب می‌شود

او افزود: حضرت محمد (ص)  می فرمایند: " من اجلال الله تعالى إکرامَ ذی الشیبه المسلم" افزود: احترام به بزرگسالان که مصداقی از آن بازنشستگان می باشند به نوعی احترام و اکرام به خداوند متعال می باشد.

شیرخانی گفت: هرآنچه در اختیار این وزارتخانه است، به دیده منت، برای بازنشستگان عزیز انجام می دهیم و تأمین اجتماعی متعلق به بازنشستگان است.

وی اظهار کرد: آنچه امروز داریم مرهون تلاش و کوشش پیشکسوتان عرصه کار و سازندگی ایران اسلامی است و باید قدر دان آن باشیم و از اینروست که بازنشستگان حاملان فرهنگ و ارزش های دیرپای جامعه اند.

شیرخانی اضافه کرد : بازنشستگان، مستمری بگیران و فرهیختگان استان، ببازنشستگان را آینه امروز جوانان در جامعه یاد کرد که باید از تجربیات آن‌ها در عرصه کاری بهره گرفت و استفاده از تجربه بزرگان و بازنشستگان را در مسیر رشد و توسعه کشور  برای جوانان ضروری دانست

وی در پایان گفت؛ سازمان متعلق به بازنشستگان و جامعه کارگران است و تامین مستمری و تامین درمان، دو ماموریت اصلی ماست و هم اکنون13720 مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان است که این آمار با احتساب خانواده آنها35803 نفر می رسد.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.