دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 26 تير 1398 - 09:09
کد مطلب: 49370
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، از معرفی برگزیدگان مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در دو بخش خواهران و برادران خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، حجت الاسلام "مرتضی عزیزی"،  با بیان اینکه مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور 185 نفر از نقاط مختلف استان برگزار شد، گفت: این دوره از مسابقات به مدت دور روز در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار و منتخبین شهرستان ها با هم به رقابت پرداختند.

 

وی، با بیان اینکه  این مسابقات در روزهای  ۲۳ و ۲۴ تیرماه سال جاری در مرکز استان برگزار گردید، افزود: در مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، افراد راه یافته به  این مرحله، در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم، اذان، دعاخوانی و حفظ احادیث با هم به رقابت پرداختند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، تصریح کرد: روز ۲۳ تیرماه ۱۲۰ نفر از خواهران و در روز ۲۴ تیرماه نیز ۶۵ نفر از برادران راه‌یافته به مرحله استانی در رشته‌های مختلف قرآنی اعلامی، با هم به رقابت پرداختند که در نهایت 24 نفر از برادران و 23 نفر از خواهران بالای ۱۸ سال حایز رتبه های برتر شدند.

حجت الاسلام عزیزی، تصریح کرد: در مراسمی از برگزیدگان این دوره از مسابقات تجلیل خواهد شد و نفرات اول هر رشته به مسابقات کشوری که در مردادماه سال جاری در شهر مقدس قم برگزار می شود، راه پیدا خواهند کرد.

 

وی، خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات برادران و خواهران بالای ۱۸ سال در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، همخوانی و دعاخوانی به رقابت خواهند پرداخت و بیشترین میزان شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات مربوط به رشته حفظ قرآن کریم بوده است.

 

گفتنی است، اسامی برگزیدگان مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآنی ایلام به پیوست همین خبر آمده است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.