دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 11 خرد 1398 - 23:17
کد مطلب: 49363
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: رعایت حجاب سبب مصونیت و امنیت جامعه می‌شود.

به گزارش ایلام پویا، "سرهنگ جمال شاکرمی" در ویژه‌برنامه درس‍هایی از سبک زندگی از دیدگاه امام خمینی(ره) گفت: امام تبلور همه ارزش‌های انقلاب اسلامی است  و آئینه تمام‌نمای ارزش‌های حاکم بر جامعه است، اندیشه‌های امام راحل برای انقلاب اسلامی نویدبخش بوده و هست.

وی گفت: تلاش دشمن برای کمرنگ کردن اندیشه ناب امام راحل ‌بوده تا بتوانند به اهداف شوم خود در جوامع اسلامی برسند.

وی افزود: یکی از راه‌های رسیدن دشمن به اهداف خویش ایجاد کانال‌های ماهواره‌ای، شبکه‌ای و تولید فیلم‌های مبتذل  است که سعی دارند در قالب این سریال‌ها بسیاری از روابط زن و مرد را عادی نشان دهند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام گفت: نگاه امام(ره) به زن نگاهی دینی و ارزشی بود و ساده‌زیستی و اخلاق‌مداری وی با خانواده بهترین الگوی ما باید در زندگی باشد.

این فرمانده نظامی یادآورشد: فرهنگ غرب فرهنگ کثیفی است و پویانمایی‌های آن‌ها حتی به اسباب‌بازی کودکان ما هم رحم نمی‌کنند و با عکس‌های مبتذل سعی دارند ذهن کودکان ما را پرآشوب کنند.

شاکرمی موفقیت در حوزه نظامی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: ما در حوزه نظامی در برخورد با دشمن هیچ‌گونه مشکلی نداریم اما در حوزه فرهنگی آسیب‌های زیادی داریم که به بسیج همگانی نیاز است.

فرمانده سپاه ایلام تصریح کرد: بی‌حجابی در جامعه سنتی ایلام به هیچ وجه پذیرفتنی نیست دختران نباید از تفکرات ایرانی ــ اسلامی مادرانشان فاصله بگیرند.

وی با یادآوری ترفندهای دشمن خاطرنشان کرد: دشمن با تجهیزات نظامی ورود نمی‌کند بلکه از  طریق فرهنگ به ارزشهای جامعه بدترین ضربات را وارد می‌سازد.

شاکرمی درباره فضای مجازی و وضعیت آن بیان کرد: امروز طبق آماری نزدیک به 14 میلیون کاربر (جوانان) با فضای مجازی در ارتباط هستند که قطعاً آسیب‌های فراوانی به‌دنبال دارد.

فرمانده سپاه ایلام در ادامه گفت: گفتمان امام راحل برای تربیت فرزندانمان و چگونه زندگی کردن و خیلی مسایل دیگر بهترین راه‌حل است و زنان جامعه اسلامی باید قدردان این نعمت باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.