دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 7 خرد 1398 - 10:04
کد مطلب: 49352
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان رسالتی بسیار خطیر و حساس است که این امر اهتمام ویژه دستگاه های فرهنگی استان را می‌طلبد.

به گزارش ایلام پویا، "سلیمان رستمیان" مدیرکل بنیاد ایلام در دیدار با زهرا همتی مدیرکل بهزیستی استان ایلام، با اشاره به نقش خانواده معظم شهدا و ایثارگران در تداوم راه و نهضت انقلاب اسلامی، گفت: همه کارکنان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید از فرصت ایجاد شده برای خدمت هر چه بیشتر به مردم و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار استفاده کنند.

رستمیان با بیان اینکه باید همگان در ترویج فرهنگ مجاهدت در راه خدا، ایثار و شهادت تلاش کنند، اظهارکرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان رسالتی بسیار خطیر و حساس است که این امر اهتمام ویژه دستگاه های فرهنگی استان را می‌طلبد.
وی همچنین تصریح کرد: خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و نیز تکریم و سپاسگزاری از آنان، وظیفه همه مسئولین و آحاد جامعه، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد ایلام افزود: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگ‌ترین افتخار برای ما هستند، چراکه این خانواده‌ها باگذشت از جان و مال و فرزندان خود درس بزرگ شجاعت و ایثار را به همه آموختند.
انتهای پیام/

 
 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.