دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 5 خرد 1398 - 09:05
کد مطلب: 49340
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام گفت: پپیش بینی می شود ۴ تا ۵ میلیون زائر طی ایام اربعین امسال در مهران حضور پیدا کنند.

به گزارش ایلام پویا، قاسم سلیمانی دشتکی در حاشیه نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان اشاره‌ای به موضوع اربعین کرد و از روند کند کارها انتقاد کرد و گفت: امسال بین ۴ تا ۵ میلیون نفر تردد زوار در استان داریم و اگر تمهیدات لازم برای این حجم عظیم جمعیت در نظر گرفته نشود، مدیریت کار بسیار سخت خواهد و مشکل پیش خواهد آمد.

وی در ادامه با تاکید بر این موضوع که امور مختص به اربعین نبایست به هیچ وجه توقف پیدا کند، گفت: به هر طریق ممکن بایست پروژه‌ها ادامه پیدا کند و باید منابع را جوری مدیریت کرد که تا ایام اربعین به سرانجام برسند.

وی با اشاره به اینکه اربعین امسال قطعاً باشکوه‌تر از پارسال خوادهد بود و باید تمهیدات لازم برای آن در نظر گرفته شود، ادامه داد: برای جلوگیری از تراکم جمعیت و ترافیک سنگین باید راه پایانه برکت کاملاً جدا شود.

سلیمانی دشتکی در ادامه ضمن تاکید بر این مهم که هیچ عذر و بهانه‌ای بر سر انجام نشدن برنامه‌های اربعین پذیرفته نیست، ادامه داد: اربعین آبروی ماست و همه ما بایست نسبت به آن تعهد و اهتمام جدی داشته باشیم.

استاندار ایلام بیان داشت: هر کار را بایست در زمان و سر جای خود انجام داد.

انتهای پیام/

 


 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.