دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 5 خرد 1398 - 08:37
کد مطلب: 49337
سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام از اجرای طرح جامع اندیشه‌ورز ویژه تربیت نخبه فرهنگی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، "سید جلال دهقانی" درباره اجرای طرح جامع اندیشه‌ورز در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: کانون‌های فرهنگی، ادبی و دانشجویی نقش کلیدی در تربیت نخبه فرهنگی داشته و نخبه‌پروری و کادرسازی از میان فعالان کانون‌های فرهنگی از اولویت‌های معاونت دانشجوییـ فرهنگی این دانشگاه است.

وی از اجرای طرح جامع اندیشه‌ورز ویژه تربیت نخبه فرهنگی در این واحد دانشگاهی خبر داد و افزود: در این باره  دانشجویانی که در کانون‌ها به‌عنوان هسته مرکزی فعالیت می‌کنند به‌عنوان جامعه هدف در نظر گرفته می‌شوند.

سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اضافه کرد: این دانشجویان بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت در قالب دو گروه خواهران و برادران در تیم‌های ۱۰ نفره ساماندهی شده و هر گروه در هفته با یکی از استادان کارشناس با موضوعات فرهنگی جلسه خواهند داشت.

دهقانی، هدف از اجرای طرح تربیت نخبه فرهنگی و فعال انقلابی را آموزش کار تشکیلاتی و هویت‌بخشی به دانشجویان عنوان و تصریح کرد: برای ایجاد انگیزه حداکثری در این طرح، برگزاری اردوهای زیارتی ـ فرهنگی و تخفیف شهریه برای دانشجویان شرکت‌کننده در طرح در دستور کار خواهد بود.

آنا/

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.