دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 21 ارد 1398 - 11:30
کد مطلب: 49325
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: از ابتدای طرح توزیع گوشت منجمد در سال ۹۷ تا کنون بیش از ۱۲۰۰ تن گوشت قرمز منجمد در شبکه‌های توزیع در سطح استان عرضه شده است.

به گزارش ایلام پویا،"سعید شریفی" معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان ایلام  گفت: از ابتدای طرح توزیع گوشت منجمد در سال ۹۷ تا کنون بیش از ۱۲۰۰ تن گوشت قرمز منجمد (منجمد گوساله، منجمد گوسفندی،گرم گوسفندی) در شبکه‌های توزیع با نظارت بازرسین سازمان صمت در سطح استان عرضه شده است.

وی افزود: علاوه بر توزیع گوشت و دام زنده‌ای که توسط صنف قصابان در سطح شهر، سازمان صمت نیز اقدام به توزیع گوشت یارانه‌ای کرده است. 

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان بیان داشت: در همین بازه‌ی زمانی بیش از هزار تن مرغ منجمد یارانه‌ای هم جهت تنظیم بازار در شبکه‌های توزیع عرضه شده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون انواع گوشت قرمز تحت نظارت سازمان صمت با قیمت متعارف ۸۵۰ هزار ریال در استان به فروش می‌رسد.

وی تاکید کرد: برای کنترل بازار نظارت شدیدتری بر قیمت‌ها خواهیم داشت و با مواردی که خارج از قیمت‌های مصوب اقدام به فروش کنند برخورد جدی می‌شود.

شریفی خاطرنشان کرد: جهت دسترسی عموم مردم شهر ایلام به گوشت قرمز منجمد یارانه‌ای در بیش از چهل واحد صنفی تحت پوشش اتحادیه قصابان در اکثر نقاط شهر ایلام توزیع می‌شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.