دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 17 ارد 1398 - 10:21
کد مطلب: 49321
فرمانده انتظامی ایلام گفت: پلیس با مظاهر علنی روزه خواری در این ماه مبارک برابر قانون برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایلام پویا، سردار "نورعلی یاری"، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت ماه مبارک رمضان از عزیزترین ماه‌ها در پیشگاه خداوند بوده که در این ماه روح و جسم انسان به معبود خود نزدیک می‌شود.

سردار "نورعلی یاری"، فرمانده انتظامی: رعایت حرمت ماه مبارک رمضان از سوی تمام افراد و اقشار جامعه واحب است و همه باید در این ماه، مواردی را که باعث حرمت شکنی در این ماه می‌شود را رعایت کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: از جنبه اخلاقی و شرعی روزه نگرفتن در ماه مبارک رمضان یک گناه کبیره است، اما خوردن و آشامیدن بی ضرورت در ملأ عام بی احترامی و حرمت شکنی این ماه عزیز بوده و گناهی فراتر از یک روزه خواری ساده است.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با کسانی که اقدام به روزه خواری در انظار عمومی کنند و حرمت جامعه دینی را حفظ نکنند برخورد قاطعانه خواهد کرد.

وی گفت: واحدهایی که قصد عرضه مواد غذایی در طول روز را دارند باید از پلیس اماکن مجوز دریافت و الزاماتی که به آنها ابلاغ می‌شود را رعایت کنند.

سردار یاری در پایان با بیان اینکه تمهیدات لازم امنیتی و ترافیکی جهت بهره برداری روزه داران عزیز در سطح استان اندیشیده شده است، تاکید کرد: رمضان ماه برکت، نعمت و استغفار است و روزه گرفتن یک امر شخصی بوده اما با روزه خوارانی که در ملاءعام تظاهر به روزه خواری می‌کنند به صورت قانونی و جدی برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.