دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 11 ارد 1398 - 10:19
کد مطلب: 49301
به مناسبت روز روانشناس و مشاور با حضور عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان از مشاورین و روانشناسان زندان تجلیل شد.

به گزارش ایلام پویا، به مناسبت روز روانشناس و مشاور با حضور عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان از مشاورین و روانشناسان زندان تجلیل شد.

 


کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در این نشست گفت: روانشناسی در رفتارهای مختلف همانند چگونگی آگاهی، پیش بینی رفتارهای دیگران، آشنا شدن با راه حل های مسئله، حل سازی رفتارهای روانی و سختی های زندگی ، کمک می کند تا با رفع کمبودها، راه حلی برای بهتر زندگی کردن ، برطرف نمودن نیازها و شکوفا شدن زندگی پیدا کرد.


کشوری بر روانشناسی علمی و اسلامی تأکید داشت و تصریح کرد: روانشناس به خوبی می داند که تیپ های شخصیتی بسیاری وجود دارد و باید رفتار متناسب با همان تیپ شخصیتی در هنگام ارتباط بکار گرفته شود و این مهم در مورد زندانیان بسیار حساس تر و به ظرافت و دقت بیشتری نیاز دارد.


مدیرکل زندان های استان ایلام ضمن تجلیل از روانشناسان و مشاورین زندان ها، عنوان نمود: روانشناس باید امین و رازدار زندانی باشد. وی افزود: راهکاری که روانشناس به مراجعه کننده می دهد می تواند مسیر زندگی آن شخص را به کلی تحت تاثیر خود قرار دهد و با شناخت مشکلات درونی و شخصیت شناسی آنها، مسیر گذر از معضلات نمایان گردد.

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.