دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 11 ارد 1398 - 10:12
کد مطلب: 49300
مدیرکل بهزیستی ایلام از ارائه 950 مورد خدمات مشاوره ای به سیل زدگان این استان توسط روانشناسان این سازمان خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، "زهرا همتی" مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: این خدمات توسط 6 گروه اورژانس اجتماعی و یک گروه محب اعزامی این سازمان به مردم و مددجویان سیل زده شهرستان های دره شهر و سیروان انجام گرفته است.

وی ادامه داد: از این شمار 50 نفر به مشاوره تخصصی تر نیاز داشتند و در حال دریافت خدمات لازم از مشاوران و مددکاران این سازمان هستند.
مدیرکل بهزیستی ایلام اظهار کرد: همچنین در طول یک ماه گذشته و پس از وقوع سیل در این استان تاکنون خدمات مشاوره ای ویژه به کودکان ساکن در این مناطق ارایه شده است.
همتی جمع آوری چهار میلیارد ریال کمک های مردمی و توزیع بین سیل زدگان، اهدا 2 میلیارد ریال کمک غیر نقدی از خارج استان به سیل زدگان مددجوی بهزیستی و واریز 21 میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی سازمان بهزیستی کشور به حساب مددجویان سیل زده با سرانه پنج تا 15 میلیون ریال را از دیگر خدمات این اداره کل در سیل اخیر برشمرد.
به گفته مدیر کل بهزیستی ایلام، همچنین بر اساس بررسی های نهایی انجام گرفته سیل فروردین ماه امسال به یک هزار و 288 واحد مسکونی مددجویان زیر پوشش این سازمان خسارت وارد کرده است.
2 موج بارشی سیلابی در ایام تعطیلات نوروز باعث بروز خرابی های متعددی در حوزه زیرساخت های عمرانی، شهری، روستایی، عشایری، ابینه، زیربخش های کشاورزی و ... استان ایلام شد.
بیشترین خسارت ها به مناطق ماژین دره شهر و عرب رودبار سیروان وارد شد. 
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.