دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 3 ارد 1398 - 10:20
کد مطلب: 49271
فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: طلاق زیبنده‌ی نظام اسلامی نیست، این موضوع یکی از نگرانی‌های ما است و به همین منظور سپاه در این زمینه وارد شده است و تاکنون توانستیم 3 درصد آمار طلاق را کاهش دهیم.

به گزارش ایلام پویا، دقایقی پیش نشست مطبوعاتی 175 سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به نو عروسان با حضور فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این نشست سردار سید‌ضیاالدین حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طلاق زیبنده‌ی نظام اسلامی نیست، این موضوع یکی از نگرانی‌های ما است و به همین منظور سپاه در این زمینه وارد شده است و تاکنون توانستیم 3 درصد آمار طلاق را کاهش دهیم.

وی ضمن بیان اینکه امروز 175 نو عروس جهیزیه دریافت خواهند کرد، افزود: مفتخریم که از جنس مردم هستیم و تمامی راهبردهای اصلی سپاه برای مردم است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن بیان اینکه باید در استان ایلام اقدامات بیشتری صورت پذیرد، تصریح کرد: رمز موفقیت ما پاسداران، مردمی بودن است و هر سازمانی که با مردم باشد پایان‌ناپذیر می‌شود.

وی بیان کرد: اگر آمریکایی‌ها سپاه را تایید می‌کردند باید به آرمان‌های این نظام مقدس شک می‌کردیم.

در ادامه این نشست سرهنگ جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیر‌المومنین (ع) استان ایلام نیز گفت: امروز 175 زوج جهیزیه‌ی کامل را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: بسته‌ی قابل توجهی نیز برای خرید نیازهای اولیه قرار گرفته و این امری است که در سفر مسوولین به استان دیده نشد.

فرمانده سپاه امیر‌المومنین (ع) استان ایلام بیان داشت: در سیل اخیر، استان در حوزه‌ی زیرساخت‌ها آسیب‌های فراوانی دید که از جمله آن می‌توان به خسارت 1000 هکتاری باغ‌ها اشاره کرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.