دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 26 فرو 1398 - 12:07
کد مطلب: 49230
عضو شورای عالی استان‌ها خسارت و زیان‌های حاصله از سیل اخیر ایلام را با تخریب‌های ناشی از جنگ تحمیلی دراین استان قابل مقایسه دانست.

به گزارش ایلام پویا، "حمداله بیگی" عضو شورای عالی استان‌ها گفت: خسارت سیل در استان کمتر از جنگ نیست به نحوی که می‌توان گفت بسیاری از زیرساخت‌های استان ایلام در اثر سیل از بین رفته است.

بیگی افزود: برای دومین بار بعد از دوران دفاع مقدس است که زیرساخت‌ها و شبکه‌های زیربنایی استان ایلام تخریب می‌شود و این برای این استان غیر برخوردار ضایعه‌ای سنگین است.

نماینده ایلام در شورای عالی استان‌ها گفت: مسائلی از این دست موجب تحمیل هزینه چندباره به این استان شده است و به یقین بازسازی زیرساخت‌ها هم نیازمند زمان طولانی و هم مستلزم اعتبار و صرف هزینه است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها  افزود: ارتباط تلفن و اینترنت در استان ایلام به خصوص شهرستان ملکشاهی پی در پی قطع می‌شود و مشکلی پر دامنه به مسائل پر تعداد اهالی افزوده است.

بیگی با اشاره به زیان ناشی از عدم برقرار ارتباط تلفن به خصوص برای بازاریان و فعالان اقتصادی و تجاری گفت: قطع و نوسان در برقراری ارتباط مخابراتی عواقب منفی اقتصادی زیادی را بر این استان تحمیل می‌کند.

وی از مسئولان وزارت ارتباطات خواست که به مشکل قطع و نوسان در برقراری ارتباط مخابراتی استان ایلام در کوتاه‌ترین زمان رسیدگی شود.
انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.