پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 21 فرو 1398 - 12:17
کد مطلب: 49153
اقدام رژیم امریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیشتر یک جنگ روانی و تبلیغاتی بود و عملیاتی نیست

به گزارش ایلام پویا،"  واعظی" رئیس دفتر رئیس جمهوردر حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: ترامپ تلاش کرد با اقدام علیه سپاه و همچنین موضوع سرزمین های اشغالی جولان در آستانه انتخابات رژیم صهیونیستی به نخست وزیر این رژیم که شرایط مناسبی در انتخابات نداشت هدیه ای اعطا تا شرایط انتخابات به نفعش تغییر کند.

وی با اشاره به یکصدایی و همدلی مردم و مقامات در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر اقدامات خصمانه رژیم امریکا گفت: اقدامات امریکایی ها محبوبیت بسیار بالای سپاه را هم بیشتر کرده چراکه سپاه بخش بسیار مهمی از کلیات نظام است و نمی توان خدمات آن را در زمان جنگ و صلح نادیده گرفت.

واعظی افزود: امریکایی ها در عین حال تلاش داشتند وحدت و همدلی که در ابتدای سال به علت کمک هموطنانمان به سیل زدگان بوجود آمده بود را مورد خدشه قرار دهند و از سوی دیگر با چنین اقداماتی می خواهند روی ارز و اقتصاد اثر بگذارند که موفق نمی شوند.
وی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور امروز در جلسه هیئت دولت به دستگاه ها دستور داد تا همه دستگاه ها با وحدت و انسجام از سپاه حمایت کنند.
رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین درباره آخرین وضعیت خدمت رسانی به مردم سیل زده در استان های مختلف گفت: مهمترین موضوع برآورد میزان خسارات است و پس از مشخص میزان آن برای بازسازی دستور جلسه ای خواهیم داشت.
واعظی افزود: سیل اخیر در کشور بی سابقه بود و کسی تا این میزان سیل را به خاطر ندارد و خسارات زیادی به برخی از نقاط کشور زده و همچنین باعث فوت جمعی از هموطنان ما شد.
 
پیشنهادهای دستگاهها برای رونق تولید در هیئت دولت بررسی می شود
رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری گفت : به درخواست رئیس جمهور هفته آینده همه دستگاهها پیشنهادهای خود را برای رونق تولید به هیئت دولت ارائه می کنند. 
محمود واعظی در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران تصریح کرد : بخشی از نشست امروز هیئت دولت به موضوع بسیار مهم رونق تولید با توجه به شعار سال اختصاص یافت و رئیس جمهور از همه دستگاههای مختلف خواستند تا هفته آینده در این باره بررسی های لازم را انجام داده و پیشنهادهای خود را برای رونق تولید به هیئت دولت ارائه دهند تا جهادی را برای انجام کاری بزرگ در حوزه رونق تولید انجام دهیم . 
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره برخورد حاشیه ساز استاندار خوزستان با یکی از سیل زدگان ، افزود: ما باید مسئولان را هم درک کنیم، استاندار خوزستان در دو هفته گذشته در تمام ساعات شب و بامداد به گوش بوده و بارها بنده چه یک شب و چه شش صبح به ایشان زنگ زدم و پاسخگو بوده است . 
واعظی با تاکید بر لزوم درک شرایط فعلی استان خوزستان ، گفت : میزان آب ورودی به استان خوزستان اصلا قابل قیاس با سایر استانهای درگیر نیست چرا که آب هفت استان به سمت خوزستان می رود . 
رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری افزود : استاندار خوزستان برای سرکشی رفته بود که با یکی از سیل زدگان هم تندی کرده و فرد روستایی هم جوابی داده بود که به نظر من در آن شرایط هر دو خطا کرده بودند . 
وی تصریح کرد : از استاندار خوزستان تشکر می کنم که پیش از آنکه این موضوع به دولت برسد خودشان از آن فرد روستایی و مردم عذرخواهی کردند و مسئله در همان استان حل شد . 
واعظی خاطرنشان کرد : ما با عذرخواهی کردن کوچک نمی شویم چرا که هر چه در مقابل مردم تواضع داشته باشیم ، بزرگ می شویم .
انتهای پیام/

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.