دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 20 فرو 1398 - 12:26
کد مطلب: 49133
استاندار ایلام، با اشاره به قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط کشور آمریکا، گفت: ما با تمام توان از سپاه و بسیج در همه زمینه ها حمایت می کنیم و آمریکا این را بداند که سپاه و بسیج پاره ی تن مردم و مسئولین هستند.

 

 

به گزارش ایلام پویا، "قاسم سلیمانی دشتکی" استاندار ایلام، در مراسم روز پاسدار در جمع سبز پوشان سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام، ضمن تبریک روز پاسدار گفت: همه مردم ایران و همه ارکان نظام جزیی از بدنه بسیج هستند.

استاندار ایلام اظهار کرد: سپاه و بسیج، در تمام عرصه ها حضور فعال دارند و با تمام توان آماده خدمت رسانی به ملت هستند نمونه آن را در اربعین به وضوح مشاهده می کنیم که  با تمام امکانات و توان خود در خدمت زوار بودند و حضور چشمگیر داشتند و سخت ترین مشکلات را به آسانی حل کردند و در حقیقت گره گشای اصلی در زمینه اطلاعاتی، انظباتی، اجتماعی، درمانی، خدمات رسانی و ... سپاه و بسیج بود.

وی افزود: در مسائل اقتصادی، بسیج، جبهه بسیار خوبی را به وجود آورد و در این شرایط بحرانی که کشور در تحریم قرار دارد، حرکت بسیجی وار در کارگاههای اقتصادی و عمرانی برای نظام بسیار ارزشمند است.

سلیمانی دشتکی، اظهار کرد: سپاه و بسیج، برای مقابله با بحران ها در صف اول قرار دارند و در پیشگیری از حرکات ضد انقلاب، نقششان بی بدیل است و در خدمت رسانی به مردم بسیار چشمگیر عمل می کنند.

وی افزود: در پی بارندگی های اخیر که خساراتی به استان وارد شد و مشکلات عمده ای را به وجود آورد، سپاه و بسیج در کنار سایر نهادها بسیار عالی عمل کردند و هنوز هم در حال خدمت رسانی به مردم هستند و این نشان از مردمی بودن سپاه دارد .

سلیمانی دشتکی تصریح کرد: اگر پیشگیری از حوادث ناشی از وقوع سیل در ایلام انجام نمیگرفت و سپاه و بسیج پای کار نبودند طی بارندگی های شدید اخیر، شهر ایلام خسارات جبران ناپذیری متحمل می شد.

استاندار ایلام، با اشاره به قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط کشور آمریکا، بیان کرد: ما با تمام توان از سپاه و بسیج در همه زمینه ها حمایت می کنیم و افتخارمان این است که بسیجی هستیم  و کشور آمریکا این را بداند که سپاه و بسیج پاره تن مردم و مسئولین هستند و با قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی، قطعا  برای نیروها و منافع خود در خاورمیانه مشکلات بسیار اساسی و جدی به وجود خواهد آمد و همه جهان به خوبی می دانند که جنایتکار و تروریست خود آمریکاست.

 

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.