دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
با تلاش بچه های سپاه/
ماژینی ها از بن بست خارج شدند
تاریخ انتشار : 18 فرو 1398 - 08:52
کد مطلب: 49115
مردم شهر ماژین که بر سیل و از بین رفتن پل ها در بن بست قرار گرفته بودند از بن بست خارج شدند.

به گزارش ایلام پویا: جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به این موضوع گفت:در چند روز گذشته بازدیدهای میدانی از مناطق سیل زده استان و بخصوص شهرستان دره شهر به عمل آمد.

وی ادامه داد:همچنین با سفر سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه کار امدادرسانی به سیل زدگان با قدرت بیشتری پیگیری شد و در همین زمینه نیز یک محموله کمک 20 تنی از سپاه به استان وارد شد.

شاکرمی تصریح کرد:با جلسات فشرده ای که در روزهای اخیر با حضور فرمانده هوا فضای سپاه و نیز استاندار ایلام صورت گرفت،کار بازسازی پل "میدان خلف" شهر ماژین که بر اثر سیل تخریب شده بود آغاز و الحمد الله از عصر امروز رفت و آمد بروی پل بدون هیچ مشکلی صورت می گیرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان عنوان کرد:در حال حاضر مردم شهر ماژین از بن بست خارج شده و در تلاش هستیم تا در کمترین زمان ممکن کار تردد وسایل سبک و سنگین بروی پل را نیز فراهم کنیم.

بالگردهای سپاه و جابجایی مردم

شاکرمی همچنین به حضور بالگردهای سپاه در منطقه اشاره و گفت:بالگردهای سپاه در این مدت کار جابجایی مردم گرفتار در سیل را علاوه بر حمل بار نیز بر عهده گرفتند.

وی افزود:طبیعتا با پایان یافتن تعطیلات نوروز بسیاری از مردم و مهمانان نوروزی ماژین باید در محل کار و زندگی خود حاضر می شدند که به علت از بین رفتن پل ها چنین مساله ای ممکن نبود،به همین خاطر بالگرد 214 سپاه در این مدت 12 سورتی پرواز داشت و تعداد 92 نفر از مردم را جابجا کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ادامه داد:بالگرد میل 17 نیز با تعداد 20 سورتی پرواز کار جابجایی 400 نفر را انجام داد.

ماژینی ها از بن بست خارج شدند

ایلام بیدار

اتهای پیام/

 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.