دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
#حب_الحسین_یجمعنا برترین هشتگ در فضای مجازی
جاذبه اربعین فضای توئیتر را هم فتح کرد
تاریخ انتشار : 9 آبا 1397 - 17:47
کد مطلب: 49084
اربعین حسینی، رنگ و بوی فضای مجازی راهم عوض کرده و گویا عشاق حسینی می‌خواهند همه جا را با عطر و شوق کربلایی شدنشان آذین کنند.

به گزارش ایلام پویا،«حب الحسین یجمعنا» همان جاذبه‌ای است که دل‌های تمام عاشقان را فارغ از ملیت و سن و سال به خود سوق می‌دهد و در نقطه شهادتش حماسه‌ای دیگر را آغاز می‌کند.

این روزها تا چشم کار می کند عاشقانی را می بینی که قطره قطره در مسیر عشق جمع شده اند تا خود را به دریای بیکران عشق حسین برسانند.

حب الحسین یجمعنا بدین معنی است که امام حسین (ع) ما را کنار هم گرد آورده.

این جمع میلیونی همگی به عشق حسین(ع) پا به کربلا و نجف نهاده‌اند

اما این روزها جغرافیای جاذبه اربعین دیگر فقط مختص به نجف و کربلا نیست بلکه بسیار فراتر رفته است و خیل عظیم عاشقان و آزادگان و ارادتمندان عازم این سفر معنوی می‌شوند حتی اگر پای رفتن ندارند دلشان را رهسپار زیارت می‌کنند.این حضور امروز رنگ و بوی فضای مجازی راهم عوض کرده و گویا عشاق حسینی میخواهند همه جا را با عطر و شوق کربلایی شدنشان آذین کنند به طوری که از اولین روزهای ماه محرم تا کنون که در پس از اربعین حسینی هستیم هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا بالاترین تکرار در بین کاربران فضای مجازی خصوصا در توئیتر و اینستاگرام را دارد.

البته عاشقان نه فقط این شعار را بلکه هر آنچه به اربعین و امام حسین(ع) مربوط است را این روز ها ترند شبکه‌های فضای مجازی ساخته اند از جمله الحسین یجمعنا ...

به راستی این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست؛ در این دوران آخر الزمانی که بشریت به گونه ای رنگ باخته و خشونت و برادر کشی و تفرقه حاکم بر جهان شده اهل بیت پیامبر و ائمه معصومین با محوریت امام حسین (ع) هدف نهایی در پیاده‌روی اربعین شده اند.

این عرض ارادت و عشق حسینی هرساله توسط عاشقان و حتی افراد مختلفی از ادیان و مذاهب مختلف در مراسم پیاده‌روی اربعین نمود پیدا می‌کند.

در این بین هستند کسانی که چشم دیدن این کنگره حسینی را ندارند و در صدد تفرقه افکنی بین برادرا ن و خواهران دینی هستند.

اما هر ساله این عشق به امام حسین است که نقشه ها را نقش برآب میکند و کربلا را به عنوان میعادگاه عاشقان خود محور توجه قرار می دهد و اربعین را مبدل به پدیده‌ای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کرده زیرا باوجود همه تلاش‌های دشمنان اسلام و بدخواهان این حرکت بزرگ مردمی موجب همگرایی و همدلی بیش از گذشته در بین امت اسلامی شده است.

#حب_الحسین_یجمعنا

 

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.