دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 30 مهر 1397 - 10:13
کد مطلب: 49079
رئیس شورای بسیج رسانه استان ایلام از چهارمین جشنواره رسانه‌ای استانی ابوذر در ایلام خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، "سامی شهبازی" در گفتگو با ایسنا،  منطقه ایلام، اظهار کرد: مرحله‌ی استانی چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر امسال با حضور اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

وی محورهای اصلی جشنواره را «وحدت، مقاومت و دفاع مقدس» ، «مسائل صنفی خبرنگاران»، «بصیرت و دشمن‌شناسی»، «اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی» ، «مبارزه با آسیب‌های اجتماعی» و «خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی» اعلام کرد.
رئیس شورای بسیج رسانه استان ایلام گفت: اصحاب رسانه‌ی استان می‌توانند در بخش‌های عکس، یادداشت یا سرمقاله، خبر، گزارش، مصاحبه، کاریکاتور ، موشن‌گرافی ،کلیپ و مستند  آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
شهبازی  با بیان اینکه آثار ارسالی باید از 1 دی‌1396 تا 10 آذر 1397 در یکی از رسانه‌های دارای مجوز منتشر شده باشد، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار10 آذر خواهد بود و مراسم اختتامیه‌ی این جشنواره نیز در نیمه‌ی دوم آذر برگزار خواهد شد.
وی گفت: با توجه به میزبانی مردم استان ایلام به عنوان دروازه‌ی عتبات عالیات، بخش ویژه‌ی این جشنواره در استان ایلام به موضوع اربعین اختصاص داده شده است، اصحاب رسانه‌ی استان می‌توانند آثار خود را در این زمینه در قالب بخش‌های جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.
رئیس شورای بسیج رسانه استان ایلام با اشاره به اینکه علاوه بر تجلیل از برترین‌های استان در این جشنواره، آثار برگزیده توسط داوران به مرحله نهایی و کشوری جشنواره  نیز راه خواهد یافت، تصریح کرد: همکاران رسانه‌ای می‌توانند آثار خود را به بسیج رسانه‌ی استان واقع در 24 متری ولیعصر(ع)، بالاتر از چهارراه سیدالشهداء، روبروی مدیریت شعب پست‌بانک استان ایلام ارسال کنند.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.