دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 15 ارد 1397 - 09:26
کد مطلب: 49036
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، گفت: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در این استان در موضوعات مختلف برگزار خواهد شد

به گزارش ایلام پویا، "سید غلامرضا حسینی"، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، صبح امروز (13 اردیبهشت) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز دوره ششم مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، دوره هفتم این مسابقات با مشارکت جهاد دانشگاهی، دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

 
وی، بابیان اینکه ثبت‌نام دوره هفتم مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان‌های مختلف کشور آغازشده است، افزود: این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود و گروه‌های دانشجویی تا 30 اردیبهشت‌ماه سال جاری برای ثبت‌نام در این مسابقات فرصت دارند.
 
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، با تأکید بر اینکه زمان برگزاری مرحله استانی این مسابقات به‌زودی اعلام خواهد شد، تصریح کرد: گروه‌های مختلف دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان می‌توانند با مراجعه به دفاتر و مراکز جهاد دانشگاهی استان برای ثبت‌نام در این مسابقات اقدام و یا به سایت رسمی مسابقات مناظره به آدرس isdc.ir مراجعه کنند.
 
حسینی، بیان کرد: التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار، پرهیز از ورود در نزاع‌های غیرعلمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به‌روز آمدی و کارایی مباحث، نقل‌ها و منابع، اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات از خط‌مشی این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی است.
 
وی، با اشاره به اینکه مسابقات مناظره دانشجویی فرصتی مناسب برای نهادینه کردن فضای علمی، منطقی و اخلاقی در سطح جامعه است، گفت: دانشجو بودن شرط الزامی برای ثبت‌نام در مسابقات مناظرات دانشجویی و متقاضیان به‌صورت گروه‌های چهار نفره ثبت‌نام می‌شوند و می‌توانند در هر مقطع دانشگاهی ثبت‌نام کنند.
 
سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، خاطرنشان کرد: برگزیدگان مرحله استانی در پایان موردتقدیر قرار خواهند گرفت و به مرحله منطقه‌ای راه پیدا می‌کنند.
 

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.