دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
روحانیان و مبلغان در تحقق شعار سال کوشا باشند
تاریخ انتشار : 15 فرو 1397 - 19:10
کد مطلب: 49008
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: باید در تریبون های نماز جمعه، سخنرانی ها، منابر و حتی روضه خوانی ها به حمایت از کالای ایرانی اشاره شود و جامعه را به این سمت که راه گشای مشکلات اقتصادی کشور است سوق داد.

به گزارش ایلام پویا، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، امروز در دیدار مبلغین استان ایلام اظهار  کرد: رسالت اصلی روحانیان تبلیغ معارف دین است.
وی افزود: هر روحانی در هر جایگاهی که باشد در مرحله اول باید مبلغ بوده و در نشر و تبلیغ معارف بلند اهل بیت کوشا باشد.
امام جمعه ایلام خاطر نشان کرد: یکی از اولویت مبلغان در این سال حرکت در مسیر شعار راهبردی رهبر معظم انقلاب، حمایت از کالای ایرانی است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی و نگاه متعصبانه به محصولات ساخت ایرانی یکی از مولفه های تحقق اقتصاد مقاومتی است.
وی ادامه داد: باید در تریبون های نماز جمعه، سخنرانی ها، منابر و حتی روضه خوانی ها به حمایت از کالای ایرانی اشاره شود و جامعه را به این سمت که راه گشای مشکلات اقتصادی کشور است سوق داد.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام تاکید کرد: اگر از کالای ایرانی حمایت شود مشکل بیکاری و همچنین تولیدی های کشور حل خواهد شد و این خود بهترین راه برون رفت از رکود اقتصادی است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی در پایان گفت: باید همه دست در دست هم بگذاریم و در راستای تحقق شعار بسیار مهم و راهبردی سال حرکت کرده که پیروزی نهایی حتما از آن انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران است.

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.