دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
مديركل راه و شهرسازي استان ایلام خبر داد؛
كاهش تلفات جاده‌اي استان ایلام از شروع سفرهاي نوروزي تاكنون
تاریخ انتشار : 7 فرو 1397 - 11:52
کد مطلب: 48991
مديركل راه و شهرسازي استان ایلام از كاهش تلفات جاده‌اي استان از شروع سفرهاي نوروزي تاكنون نسبت به سال‌هاي گذشته خبر داد.

به گزارش ایلام پویا، "سید کمال‌الدین میرجعفریان" مديركل راه و شهرسازي استان ایلام گفت: آخرین وضعیت ایمنی و تردد محورهای ارتباطی استان ایلام در نشست مدیران راه و شهرسازی و دبیر کمیسیون ایمنی راه‌های  استان ایلام با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و فرمانده پلیس راه استان ایلام بررسی شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اظهار کرد: ضمن دیدار با فرمانده پلیس راه استان ایلام و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به بررسی آخرین وضعیت تردد و ایمنی محورهای مختلف استان پرداخته شد.
وی با اشاره به گزارشات فرمانده پلیس راه استان ایلام و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از کاهش تلفات جاده‌ای استان از شروع سفرهای نوروزی تاکنون نسبت به سال‌های گذشته خبر داد.
 میرجعفریان ادامه داد: این مهم حاصل تفاهم و همدلی و اقدامات تمام دستگاه‌های عضو کمیسیون ایمنی راه‌ها و همچنین ارتقاء فرهنگ رانندگی است که امیدواریم با تلاش و زحمات تمام این دستگاه‌ها شاهد هیچ حادثه ای در محورها نباشیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام هدف وزارت راه و شهرسازی را سفر ایمن برای تمام هموطنان عزیز عنوان کرد و از طرف دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک سال نو از زحمات همه دست اندرکاران راهداری و ایمنی و پلیس راه تقدیر کرد.

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.