دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 22 اسف 1396 - 07:01
کد مطلب: 48921
این مادر خستگی ناپذیر که پرستاری از فرزند24 ساله معلولش را نیز برعهده دارد گفت: در مدت اقامت در خوابگاه نگران وضعیت فرزند معلولم هستم و برای تامین مخارج فرزند معلولم ماهیانه400 هزار تومان پرداخت می کنم که هزینه ای کمر شکن برای من است.

"نسرین اخضری" یکی از شیر زنان سخت کوش و نمونه استان، مادری  که سالهاست با حصیر بافی چرخ زندگی خانواده اش را می چرخاند در گفتگو با خبرنگار ایلام پویا گفت: در دوران کودکی حصیر بافی را از مادرم آموخته و  16سال پیش کار حصیر بافی به وسیله نخل خرما را شروع کردم.
اخضری اظهار کرد: اولین بانوی حصیر باف استانم که تاکنون در شهرستان های دهلران، سرابله، هلیلان، آسمان آباد، زرین آباد و شورابه  کلاسهای حصیر بافی  را برگزار کرده ام.
وی افزود: برگ خرما را از اهواز می خرم  و با برگزاری کلاس های حصیر بافی و ساخت انواع وسایل حصیری امورات  زندگی و هزینه فرزندانم را می گذرانم .
این بانوی هنرمند عنوان کرد: پس از اتمام ساعت  برگزاری کلاس های آموزشی تا نیمه شب در حال آماده  سفارشها هستم که البته همیشه مجبورم حصیر ها را به قیمت ناچیزی بفروشم.
خانم اخضری که برگزاری چندین نمایشگاه در تهران، تبریز و اراک را در کارنامه کاری خود دارد، در خصوص برخی از مشکلاتش می گوید: به دلیل مسافت محل زندگی دهلران تا شهرستانهای محل برگزاری کلاسهای آموزشی از جمله سرابله و دهلران مجبور به اقامت چند روزه در خوابگاه لومار هستم.
 
وی که دارای فرزند معلول ذهنی است و کار پرستاری از فرزند24 ساله معلولش را نیز برعهده دارد می گوید: در مدت اقامت در خوابگاه نگران وضعیت فرزند معلولم هستم و برای تامین مخارج فرزند معلولم ماهیانه400 هزار تومان پرداخت  می کنم که هزینه ای کمر شکن برای من است.
 
این مادر خستگی ناپذیر تصریح کرد: پرداخت کرایه به آموزشگاه های محل برگزاری کلاس های حصیر بافی، از دیگر مشکلاتی است که دائما با آن سر و کار دارم که خواستار کمک برخی از مسئولین در این رابطه هستم.
 
انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.