دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 19 بهم 1396 - 07:20
کد مطلب: 48384
به راستی فرماندار نظام اسلامی نباید التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد؟ این کدام التزام است که شما باپرچم دشمن شماره یک ملت بزرگ ایران با محبت و مهربانی رفتار کنید.

ایلام پویا، /یادداشت مهمان/حیدر محقق:: درخبرها بود که جنابعالی"بهمن جلیلیان" فرماندار شهرستان سیروان، از رفتن روی پرچم اسرائیل کودک کش وآمریکایی که چهل سال است با توطئه های مختلف مردم ایران اسلامی را مورد لطف خود قرار داده ابا داشته است.

ایکاش شما توجیه مناسبی برای این عمل خویش داشته باشید.
اولا احترام به پرچم هرکشوری عملی پسندیده است وهمه در ورزشگاهها حتی به احترام پرچم آمریکا می ایستند
چون درآن لحظه پرچم بر دوش یک نفر انسان بیگناهی است که با سیاستهای کثیف کشورش هیچ ارتباطی ندارد؛ اما درجایی که پرچم بمناسبت ۲۲ بهمن روز پایان سلطه ابرقدرتی همچون آمریکا
برزمین مقدس ایران منقوش گردیده، لگدمال کردن این پرچم نه تنها بی احترامی نیست بلکه حمایت از مظلومانی است که حتی در درون آمریکا به جرم سیاهپوست بودن و یا دینداری مورد ظلم وکشتار قرار می گیرند، و به معنای واقعی فرمایشی از امام است که فرمودند "ما آمریکا را زیرپا له می کنیم".

سوزندان ولگدمال کردن پرچم آمریکا واسرائیل یعنی سوزندان پرچم باطل و آدمکشی؛ همه دیدیم جوانان ایرانی در هزاران فرسخی مرزهایمان با فرماندهی سردار سلیمانی پرچم باطل داعش را پایین کشیدند و همه مردم آنان راتحسین کردند و احتمالا اگر جنابتان آنجا بودید می گفتید بکشیدشان اما به پرچم شان اهانت نکنید.

آقای جلیلیان!! شما احیانا الگو گرفته از صادق زیباکلام
خواسته اید کاری کنیدکه به عقاید سیاسی تان پایبند بوده باشید.

به راستی برایم سوال است چه ارتباطی بین اصلاح طلبان افراطی و حرمت نهادن به پرچم آمریکا و اسرائیل هست؟

چرا هر وقت میخواهیم فراموش کنیم کلام نتانیاهو را که گفت: "اصلاح طلبان سربازان پیاده ماهستند"، ولی شماها نمی گذارید این نطق تاریخی یک صهیونیست که دستانش به خون هزاران کودک فلسطینی آغشته است از ذهن مان پاک بشود؟

آقای فرماندار!! به خودتان بیایید و با نور چراغی که در دستان ولی فقیه است حرکت کنید تا به گمراهی نیافتید.

به راستی فرماندار نظام اسلامی نباید التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد؟ این کدام التزام است که شما باپرچم دشمن شماره یک ملت بزرگ ایران با محبت و مهربانی رفتار کنید.

آیا نمی شنوید نهیب و فریاد رهبری را که لرزه براندام استکبار انداخته است؟
آیا منش شما هم منش با امام جامعه اسلامی است؟
مطمئن باشید مردم ایلام به عنوان یک مطالبه در راهپیمایی بزرگ ۲۲بهمن ازشماخواهندخواست یا از پیشگاه مردم عذرخواهی کنید یا اینکه عطای این سمت را به لقایش ببخشید و بروید درکنار همقطارانی که هنوز چشمان شان را بر جنایات استکبار بسته اند به سیاسی کاری های تان ادامه بدهید.

انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.