دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
روی خط انقلاب با "محمد رحیمی پور" از مبارزان انقلابی در ایلام؛
سرباز انقلابی ایلامی که با دستور امام از پادگان گریخت
تاریخ انتشار : 14 بهم 1396 - 16:30
کد مطلب: 48296
مبارز انقلابی عنوان کرد: محل خدمت من چند ماه پیش از انقلاب لشکر 81 زرهی کرمانشاه بود که به فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر ترک پادگان ها از سوی سربازان پادگان کرمانشاه را ترک کردم.

"محمد رحیمی پور" مبارز انقلابی در گفتگو با خبرنگار ایلام پویا، گفت: ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در واقع طلوع عدالت خواهی و سعادت این ملت بزرگ و دیگر ملت هاست که در آن اسلام جایگاه ارزشمند و والای خود را به دست آورد و اکنون انقلاب اسلامی ایران به خاستگاه ارزش های اسلامی تبدیل شده است.
 
"محمد رحیمی پور" مبارز انقلابی از خاطرات روزهای انقلاب و ترک پادگان در روزهای به اوج رسیدن انقلاب به خبرنگار ایلام پویا، گفت: محل خدمت من چند ماه پیش از انقلاب لشکر 81 زرهی کرمانشاه بود که به فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر ترک پادگان ها از سوی سربازان پادگان کرمانشاه را ترک کردم؛ "سعید سلیمان نژاد" دیگر سرباز ایلامی بود که مرا همراهی می کرد.
 
وی افزود: به دلیل کم شدن قدرت رژیم وقت امکان دستگیری ما برای مامورین کم بود؛ پس از ورود به ایلام همراه با دیگر همشهریان در تظاهرات شرکت می کردیم و مهمترین انقلاب قرن بیستم که در جهان انقلابی مانندش وجود ندارد را رقم زدیم.
 
رحیمی پور تاکید کرد: آنچه موجب پیروزی انقلاب اسلامی در برابر استعمارگران و زورگویان شد، حس آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی مردم  و همچنین رهبری بی نظیر امام (ره) بود.
 
 انتهای پیام/

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.