پیغام خطا

Notice: Undefined index: field_image در include() (خط 11 در /home/ilampooya/domains/ilampooya.ir/public_html/sites/all/themes/hostjavan/node.tpl.php).
دفتر مقام معظم رهبری
titreno.ir
حرف تو
تاریخ انتشار : 7 بهم 1396 - 00:10
کد مطلب: 48106
بیت سعید با پیراهن فولاد به یکی از کابوس‌های استقلالی‌ها تبدیل شده است.

به گزارش ایلام پویا،استقلال حتی فکرش را هم نمی‌کرد که با فروش یکی از بی‌اثرترین بازیکنانش در نیم فصل اول به تیم فولاد خوزستان، سهمیه آسیایی‌اش را به خطر بیاندازد. زمانی که انتقال بیت‌سعید به فولاد صورت گرفت انتقال یک بازیکن ضعیف در استقلال به تیم سوم جدول بود. حالا اما شرایط کاملا فرق کرده است. بیت سعید به ستاره تیمش و بهترین گلزن فولاد در این فصل به همراه جانفزا و عاشوری با زدن ۴ گل تبدیل شده است و فولاد هم با او رده دوم را از پارس جنوبی گرفت و جایگاهش را محکم کرد. تیمی که شانزده هفته است نباخته و از زمان حضور بیت‌سعید هم شرایط بسیار بهتری پیدا کرده است. در این چند هفته گذشته از نیم‌فصل دوم اگر گل‌ها و پاس‌گل‌های بیت سعید را حذف کنیم ۷ امتیاز از فولاد کسر خواهد شد که این تیم را به رده ششم جدول می‌رساند. یعنی استقلالی که در حال حاضر با یک بازی بیشتر ۴ امتیاز از فولاد کمتر دارد، بدون گل‌ها و پاس گل‌های بیت سعید ۳ امتیاز بالاتر از این تیم بود.

بیت سعید در اولین بازی‌اش برابر پرسپولیس در دور برگشت که به عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفت، گل نزد اما بعد از آن دو بار دروازه نفت تهران را باز کرد، یک گل به گسترش فولاد زد و امروز در بازی برابر سپاهان چهارمین گلش در این فصل را برای فولاد خوزستان به ثمر رساند. پاس تک گل فولاد مقابل سیاه جامگان هم توسط بیت سعید داده شد. ضمن این که هنوز ۹هفته از لیگ باقی مانده است و این فرصت زیادی برای بیت‌سعید است تا آمارش را با پیراهن فولاد هم بهتر کرده و در جدول گلزنان خودش را بالاتر بیاورد و به شگفتی‌آفرینی فولاد هم کمک کند. تیمی که پناهگاه خوبی برای ستاره‌های برگشت خورده استقلال و پرسپولیس است و هم آنها را به روزهای خوبشان برمی‌گرداند و هم خودش از این بازگشت سود می‌برد. مثل ساسان انصاری فصل گذشته و بیت سعید امسال.

منبع: وب سایت برنامه نود

 

دیدگاههای ارسال شده ، پس ازتأیید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
پیامهایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار نظر به معنای تأیید از دید مسئول سایت نبوده و مسئولیت نظرات بر عهده نظردهنده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.